تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش بینی رابرت کیوساکی از هدف ۱۳۵ هزار دلاری بیت کوین

پیش بینی رابرت کیوساکی از هدف 135 هزار دلاری بیت کوین

رابرت کیوساکی نویسنده پرفروش کتاب «پدر پولدار پدر فقیر»، هدف بعدی بیت کوین را پس از رسیدن آن به 30 هزار دلار در آخر هفته گذشته، 135 هزار دلار پیش بینی می‌کند.

به گزارش تجارت‌نیوز ، کیوساکی اخیرا در پستی در پلتفرم X (توییتر سابق) ، خوش بینی خود را نسبت به طلا، نقره و بیت کوین ابراز کرد. او پیش بینی کرد که طلا در آستانه عبور از مرز 2 هزار و 100 دلار است و روند آن همچنان صعودی است. چشم‌انداز بلندمدت وی برای قیمت طلا به حدود سطح 3 هزار و 700 دلار می‌رسد.

پیش بینی کیوساکی برای قیمت بیت کوین به طور قابل توجهی صعودی‌تر است، زیرا او معتقد است که هدف بعدی بیت کوین 135 هزار دلارخواهد بود. در زمان نگارش این گزارش، بیت کوین کمی بالاتر از 34 هزار دلار معامله می‌شود که در 7 روز گذشته نزدیک به 18 درصد رشد داشته است.

پیش بینی رابرت کیوساکی درباره بیت کوین

سناریو پیش بینی رابرت کیوساکی نشان می‌دهد که او یک مدافع سرسخت بیت کوین است. وی پتانسیل این ارز دیجیتال به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت را بسیار قوی می‌داند. در فوریه امسال، رابرت کیوساکی پیش بینی کرده بود که قیمت بیت کوین تا سال 2025 به 500 هزار دلار افزایش می‌یابد. در ماه جولای، او احتمال رسیدن بیت کوین به سطح 120 هزار دلار در آینده نزدیک را نیز پیش بینی کرده بود.

چشم‌انداز مثبت او با پیش‌بینی‌های موسسات مالی مانند Standard Chartered Bank که پیش‌بینی کرده بودند، بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۱۲۰ هزار دلار می‌رسد نیز همسو است.

سناریو پیش بینی رابرت کیوساکی اغلب بر پتانسیل دارایی‌هایی مانند بیت کوین، طلا و نقره به عنوان پوششی در برابر بحران‌های اقتصادی و مالی بالقوه ناشی از اقدامات دولت‌ها تاکید می‌کند. برخلاف این پیش‌بینی‌ها، کیوساکی سرمایه‌گذاران را تشویق می‌کند که نه تنها روی قیمت آتی این دارایی‌ها، بلکه بر میزان مالکیت آن‌ها نیز تمرکز کنند.

در پستی در ماه گذشته در X، این نویسنده پرفروش نسبت به سقوط قریب‌الوقوع بازار سهام نیز هشدار داد و پیش بینی کرد که کاهش ارزش در بازارهای سهام، اوراق قرضه، املاک و مستغلات مردم را به سمت دارایی‌هایی مانند بیت کوین، طلا و نقره سوق می‌دهد.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

  • ناشناس

    با عرض سلام و درود فراوان خدمت آقای کیوساکی که مرد خدا هست و لعنت خدا بر ظالمین و دروغگویان ایرانی که باعث از بین رفتن سرمایه مردم ایران در بورس شدن لعنت خدا براین قوم که به مردم دروغ گفتن.و خواهن گفت ،،،

پیشنهاد سردبیر