خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۰۵۲۶۰

تیک‌تاک ظاهراً اپ رقیب اینستاگرام را با نام TikTok Notes عرضه می‌کند

تیک‌تاک ظاهراً اپ رقیب اینستاگرام را با نام TikTok Notes عرضه می‌کند

تاریخ عرضه این اپلیکیشن هنوز نامشخص است.

به گزارش تجارت‌نیوز، تیک‌تاک نوتز (TikTok Notes) در آینده احتمالاً رقیبی جدی برای اینستاگرام خواهد بود. از طریق این اپلیکیشن، کاربران می‌توانند عکس‌های خود را اشتراک‌گذاری کنند. تیک‌تاک تأیید کرده که این برنامه درحال توسعه است، اما کاربران قبلاً از راه‌های دیگری متوجه توسعه و ساخت این برنامه شده بودند.

به گزارش تِک‌کرانچ، در چند روز گذشته، کاربران تیک‌تاک اعلان‌هایی در مورد یک برنامه جدید با نام تیک‌تاک نوتز دریافت کرده‌اند.

این اعلان می‌گوید تیک‌تاک به‌زودی «برنامه جدیدی برای انتشار عکس» با نام TikTok Notes راه‌اندازی می‌کند. کاربران می‌توانند انتخاب کنند که پست‌های تصویری خود را در این برنامه به‌ اشتراک بگذارند یا خیر.

سخنگوی تیک‌تاک دراین‌باره به تک‌کرانچ گفت:

    «به‌عنوان بخشی از تعهد مستمر ما به نوآوری در تجربه تیک‌تاک، درحال بررسی راه‌هایی به‌منظور توانمندسازی جامعه خود برای ایجاد و اشتراک‌گذاری عکس‌ها و متن‌ها در فضایی اختصاصی برای این فرمت‌ها هستیم.»

برخی کاربران قبلاً از توسعه TikTok Notes خبر داشتند

پیش‌تر یک URL متعلق به تیک‌تاک با آدرس photo.tiktok.com، یک تصویر تبلیغاتی پیش‌فرض با متن «Opening in TikTok Notes» به‌معنای «بازکردن در تیک‌تاک نوتز» را نشان داده بود.

همچنین ماه گذشته، کد یافت‌شده در فایل اندرویدی تیک‌تاک نشان داد که این شرکت درحال راه‌اندازی یک برنامه اشتراک‌گذاری عکس با نام «TikTok Photos» است.

بااین‌حال، اکنون گزارش‌ها نشان می‌دهد که این شرکت ممکن است نام دیگری را برای این برنامه درنظر بگیرد. احتمالاً این نام TikTok Notes خواهد بود.

تیک‌تاک و متا به‌شدت در فضای رسانه‌های اجتماعی با یکدیگر رقابت می‌کنند. درحالی‌که برنامه متعلق به ByteDance درحال آماده‌شدن برای راه‌اندازی این اپلیکیشن مرتبط با اشتراک‌گذاری عکس است، متا اولین پخش‌کننده ویدیویی عمودی را برای فیسبوک عرضه کرد.

TikTok همچنین درحال آزمایش فرمت‌های مختلف رسانه‌ای، مانند ویدئوهای 30 دقیقه‌ای و حتی پست‌های متنی است. متا قبلاً با ارائه شبکه اجتماعی تردز، امکان اشتراک‌گذاری پست‌های متنی را فراهم کرده بود.

منبع : دیجیاتو

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.