خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۴۷۳۸

پیش‌بینی کاهش درآمد بزرگ‌ترین بانک آلمان​

پیش‌بینی کاهش درآمد بزرگ‌ترین بانک آلمان​

مدیر مالی دویچه بانک آلمان طی اظهاراتی اعلام کرد که این بانک پیش‌بینی می‌کند که در سه ماهه جاری میلادی شاهد کاهش جزئی درآمد ثابت خود باشد.

به گزارش تجارت‌نیوز، جیمز فون مولتکه، مدیر مالی دویچه بانک آلمان طی اظهاراتی اعلام کرد که این بانک پیش‌بینی می‌کند که در سه ماهه جاری میلادی شاهد کاهش جزئی درآمد ثابت خود باشد.

وی اما با استناد به پیش‌بینی‌های دویچه بانک تأکید کرد که درآمد کلی این بانک در سال 2024 به 30 میلیارد یورو (32.56 میلیارد دلار) خواهد رسید.

بر اساس گزارش این بانک که روز جمعه منتشر شد، فون مولتکه در یک کنفرانس سرمایه‌گذاری در نیویورک گفت: با نگاهی به درآمد ثابت و ارزها، انتظار داریم که این درآمد طی سه ماهه دوم نسبت به مدت مشابه سال قبل اندکی کاهش یابد.

وی افزود: به طور کلی، ما پیش بینی می‌کنیم که در این بانک سرمایه گذاری سال به سال افزایش (سرمایه) داشته باشیم، که ناشی از درآمدهای بسیار بالاتر در راه‌اندازی (کسب و کار) و مشاوره است، و در آنجا مقداری از حرکتی را که در سه ماهه اول مشاهده کردید حفظ می کنیم.

این مدیر مالی آلمانی همچنین تصریح کرد که عملکرد این بانک در بین کسب و کارها همچنان قوی است. این یک سه ماهه خوب بوده است.

منبع : تسنیم

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.