کد مطلب: ۶۳۲۶۲۴

عیدی بازنشستگان امروز واریز می‌شود؟

عیدی بازنشستگان امروز واریز می‌شود؟

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از واریز عیدی بازنشستگان از عصر امروز خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، عیدی بازنشستگان چه زمانی از امروز واریز می‌شود؟

به نقل از ایسنا ، محمد اسکندری گفت: تامین اعتبار لازم برای پرداخت عیدی بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری انجام و واریز عیدی به حساب بازنشستگان از عصر امروز آغاز می شود.

وی افزود: بر اساس مصوبه دولت مبلغ عیدی بازنشستگان ، یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است که ۴۰۰ هزار تومان بابت حق عائله‌مندی و ۱۵۰ هزار تومان به ازای هر فرزند به این مبلغ افزوده خواهد شد.

جزئیات پرداخت عیدی

واریز عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی از شب گذشته آغاز شد، قرار است امروز بقیه عیدی‌ها به حساب بازنشستگان واریز شود.

همچنین از روز یکشنبه پرداخت عیدی بازنشسته‌های تامین اجتماعی آغاز شد. اما هنوز برای همه بازنشستگان کشوری عیدی را دریافت نکرده‌اند؛ یک منبع آگاه در پاسخ به این سوال که عیدی بازنشستگان کشوری چه زمانی واریز می‌شود گفت: پرداخت عیدی بازنشستگان کشوری از شب گذشته آغاز و تا پایان امروز ادامه دارد.

مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران در پاسخ به این سوال گفت: بازنشستگان و مستمری‌بگیرانی که به هر علتی تا پایان هفته جاری عیدی دریافت نکردند، با تلفن ۱۴۲۰ یا با مراجعه به واحد مستمری بگیران شعب نسبت به عدم واریزی عیدی خود اقدام کنند.

مبلغ عیدی زیاد می‌شود؟

در جلسات اخیر هیات دولت مبلغ عیدی کارمندان دولت و بازنشستگان مشخص شد؛ براساس مصوبه هیات دولت، عیدی بازنشستگان با پایه یک میلیون و ششصد هزار تومان است که حق تاهل ۴۰۰ هزار تومان و حق اولاد ۱۵۰ هزار تومان در صورت شمول به آن افزوده می‌شود.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

  • ناشناس

    فقط دروغ دروغ به خدا قسم خسته شدم

  • جمشیدی

    انشاءالله تا فردا بازنشستگان کشوری صبور باشند دیگه عیدی به حساب انها واریز خواهد شد..از امشب کلیه حساب بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری شارژ خواهد شد…همکاران صبور باشید..حق با شما است.????????????????????????????????????????سالی پر بار وهزاران ارزوی خوشبختی ،طول عمر با عزت برای همه بازنشستگان وفرهیختگان کشوری ارزومندم.

پیشنهاد سردبیر