کد مطلب: ۶۵۷۷۷۴

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

چه کسانی از واریز جدید سود سهام عدالت جاماندند؟

چه کسانی از واریز جدید سود سهام عدالت جاماندند؟

روز گذشته واریز سود سهام عدالت برای آن دسته از سهامدارانی که از دریافت آن جا مانده بودند، آغاز شد. اما همچنان برخی از آنها می‌گویند، سودی برای‌شان واریز نشده است.

به گزارش تجارت‌نیوز ، واریز سود سهام عدالت برای جاماندگان روز گذشته آغاز شد. البته همچنان برخی از دارندگان سهام عدالت می‌گویند سودی برای آنها واریز نشده است.

اسفند سال ۱۴۰۰ برای برخی از دارندگان سهام عدالت، سود سال ۹۹ واریز شد. اما برخی هم از دریافت این سود جا ماندند. این افراد به دلیل شماره شبای نامعتبر و حساب بانکی مسدود، راکد، مشترک (دو امضاء)، ارزی و بلندمدت، سود خود را دریافت نکردند.

روز جمعه ۳۰ اردیبهشت، آخرین فرصت برای اصلاح اطلاعات جاماندگان دریافت سود در سامانه سجام بود. حالا از روز گذشته واریز سود سهام عدالت برای جاماندگان آغاز شد و تا امروز ظهر ادامه دارد.

«سود سهام عدالت واریز نشد»

روز گذشته ۲۰۰ هزار نفر از سهامدارانی که مشکلا حساب بانکی خود را رفع کرده‌اند، واریز شد. اما همچنان برخی می‌گویند برای آنها هیچ پولی واریز نشده است. در ادامه نظر برخی از مخاطبان تجارت‌نیوز را در این مورد می‌خوانید.

-«امروز یک خرداد هیچی سودی برا من نیومده. سجام ثبت‌نام کردم احراز هویت انجام دادم. شبا هم ویرایش کردم ولی تا الان هیچ سودی واریز نشده برای من. از سال ۹۶ سود نگرفتم.»

-«برای من که قبلا هیچ سودی دریافت نکردم و همه چی هم درسته، سود واریز نشد.»

-«برای من که واریز نشده. شماره شبامو دو ماهه اصلاح کردم.»

-«شماره شبا چند ماهه که دادم. سجام هم ثبت‌نام کردم ولی خبری از سود نیست. تا حالا اصلا سود نریختن چرا؟»

-«من که سهام عدالت دارم. شماره شبا بانک رو هم اصلاح کردم سه ماه پیش. هنوز ریخته نشده چرا این سود؟»

کسانی که سهام فروختند، سود می‌گیرند؟

برخی از دارندگان سهام عدالت نیز می‌گویند پیش از این بخشی از سهام عدالت خود را فروخته‌اند. حالا برای آنها سوال است که آیا شامل دریافت این سود می‌شوند؟ در ادامه نظر تعدادی از مخاطبان را می‌خوانید.

-«سه سال است که ۶۰ درصد از سهام عدالت را برای فروش گذاشتم که از ۸۴۰۰ تومن فقط چهار تومن واریز کردند. الباقی پول بانک سپه واریز نکردند.»

-«به کسانی که ۳۰ درصدشونم فروختند واریز میشه آیا؟»

-«من یه دفعه ۳۰ درصد را فروختم. دفعه دوم هم فروختم سی درصد را. تا عید یه بانک کارگزاری هم امد. الان حدود چهار، پنج ماه بیشتر است خبری نشد.»

سهامداران چقدر سود می‌گیرند؟

آن دسته از دارندگان سهام عدالت که بخشی از سهام خود را فروخته‌اند، شامل دریافت این واریزی‌ها می‌شوند. همچنین دارندگان سهام عدالت که دارای پرتفوی ۴۹۲ هزار تومانی هستند حدود ۵۳۰ هزار تومان سود سهام عدالت دریافت کردند.

آن دسته از سهامداران با پرتفوی ۵۳۲ هزار تومانی نیز حدود ۵۷۰ هزار تومان سود گرفتند.

برای دارندگان سهام عدالت یک میلیون تومانی نیز رقمی حدود یک میلیون و ۸۰ هزار تومان پرداخت شد.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

 • علی انصاری

  من هم سود سهام عدالت هنوز نگرفتم ؟چرا اخه

 • ناشناس

  من اصلا کارت سهام عدالت ندارم

 • حکیمه

  سلام من نیمه دوم سهامم ب خیالم نیامده شمارد بخدا بررسی کنید

 • حکیمه

  من عید برام واریز شده ولی الان نه

 • محمد

  من واسه خانواده ۴ نفره مون اصلاح کردم مشخصات رو و فقط برای یک نفر مون ریختن

 • سما ارساری

  برای داداشم سودی واریز نشوده چه باید که اون را

 • ناشناس

  سلام من یک سال پیش۶۰درصدسهام فروختم برای من همون اول هایک میلیون ریختن دوباره خبری نشدحالانوشتن کسایی که فروختم سودواریزشده کوکجاواریزشده ماندیم فقط سرکاری ودروغ

 • امیرمیرزائی

  سلام ارزش سهام من ۵۳۲ هزار هست من یکماه پیش سجام ثبت نام کردم وشماره شبادادم ودر۳۱اردیبهشت برام یه دونه۵۷۰اومدویه دونه۱۷۵تومن اومدمیخام بدونم که بازم سودمن ازاولین روزی که سود دادن تاالان مونده یاکلا پرداخت شد واز روزی که سود دهی سهام عدالت شروع شده تاالان دقیقا من چندباید دریافت میکردم

 • امیرمیرزائی

  فقط میخاهم بدانم ارزش سهام من۵۳۲ هزارهست ازاولین روز شروع سوددهی تاالان چقدربایدسود دریافت میکردم یا اینکه ازاولین روزشروع سوددهی تاالان برای من چقدرسودپرداخت شده چونکه من یدونه۵۷۰ ویه دونه۱۷۵ گرفتم میخام بدونم کلا دراینهمه سال ۷۵۰ هزارسود پرداخت شده یابازم خواهدشد

 • محمد

  سلام من پنج نفرم تا حالا هیچ سهامی نگرفتم تکلیف ما چی میشه

پیشنهاد سردبیر