پادکست رادیو تجارت‌نیوز: کارنامه اقتصادی دولت رئیسی

پادکست رادیو تجارت‌نیوز: کارنامه اقتصادی دولت رئیسی

سعید برآبادیسعید سعید برآبادیسعید
حجم فایل صوتی: ۴۶.۷۳M | مدت زمان فایل صوتی: ۰۰:۲۰:۱۰ دانلود فایل صوتی

به گزارش تجارت‌نیوز ، در آخرین روزهای نیمه نخست سال با پرونده ای مفصل درباره کارنامه اقتصادی دولت رئیسی در این شش ماه همراه شما هستیم؛ دولتی که از ابتدای امسال با حذف و اضافه گسترده در تیم اقتصادی خود، تلاش کرد نیم‌ترم نخست امسال را با نمره قبولی پشت سر بگذارد اما شواهد و قرائن چیز دیگری می‌گویند.

آنچه در این قسمت از پادکست رادیو تجارت‌نیوز خواهید شنید، نگاهی کلی و اجمالی است به کارنامه اقتصادی دولت رئیسی در نیمه نخست امسال. سعی کرده‌ایم در کمتر از نیم ساعت آینده از 5 دریچه به وضعیت اقتصادی کشور در نیمه نخست امسال نگاهی داشته باشیم و بگوییم آیا دولت سیزدهم، موفق به رفع چالش‌های اقتصادی شده یا آنچه به عنوان بهبود اقتصادی گفته می‌شود، نتیجه خبردرمانی دولت است در بازارها.

در این پادکست مولفه‌هایی چون تورم، نقدینگی، سیاست‌های تنظیم بازار و وضعیت اقتصادی استارتاپ‌های کشور در 6 ماهی که از امسال گذشت، مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

ممنون که با یکی دیگر از پادکست‌های اقتصادی رادیو تجارت‌نیوز همراه ما بودید. اگر شنونده پادکست‌های ما هستید به اطلاع می‌رسانیم که پادکست آینده تجارت‌نیوز که پنجشنبه بعد منتشر خواهد شد به پیش بینی شاخص‌های اقتصادی و بازارها در نیمه دوم سال اختصاص دارد.

پادکست اقتصادی رادیو تجارت‌نیوز تنها پادکست خبری و تحلیلی هفتگی حوزه اقتصاد و بازارهاست که هر پنجشنبه 9 صبح از شبکه‌های اجتماعی تجارت‌نیوز، اپ فیدیبو، کست‌باکس و شنوتو قابل شنیدن است.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.