فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۵۰۱۲۳۱

حاشیه‌های امروز بورس ۳ دی ۹۹ / کدام نمادها به مجمع می‌روند؟

حاشیه‌های امروز بورس 3 دی 99 /  کدام نمادها به مجمع می‌روند؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل با رشدی 0.2 درصدی به کار خود پایان داد این در حالی بود که شاخص کل هم‌وزن امروز هم بیش از 1.7 درصد رشد داشت.

به گزارش تجارت‎نیوز ، در پایان معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل با تنها 0.2 درصد افزایش به سطح یک میلیون و 447 هزار واحدی رسید تا همچنان روند صعودی بسیار کندی را سپری کند. همچنین رشد امروز شاخص کل هم‌وزن 1.7 درصد بود که این شاخص از سطح 468 هزار واحدی عبور کند.

در معاملات امروز که با معاملات منفی نمادهای شاخص‌سازی چون شستا، فولاد و فملی همراه بود، سه نماد کگل، فولاژ و وپارس بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل داشتند. ارزش معاملات امروز در حالی بیش از 13 هزار میلیارد تومان به ثبت رسید که ارزش معاملات فرابورس به کمک معاملات بلوکی متعدد در نمادهای مختلف بیش از دو برابر شده بود.

معاملات امروز در حالی به پایان رسید که در دقایق پایانی بازار سهام، میزان عرضه در بازار به شدت افزایش یافت و برخی نمادهای بانکی صف‌های خرید خود را عرضه کردند. با این حال در پایان گروه خودرویی مطابق روزهای گذشته بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند.

امروز همچنان نماد خاور به دلیل برگزاری مجمع فوق‌العاده صاحبان سهام، متوقف شد. از سوی دیگر عرضه اولیه بوعلی که در ماه گذشته وارد بورس شد، به دلیل نوسان 50 درصدی قیمت متوقف شد.

مهمترین حواشی و اتفاقات بورس را در این ویدئو ببینید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.