کد مطلب: ۸۷۳۹۰۹

شروع بازار سرمایه گذاری حرفه ای آغازی برای تسریع روند تامین مالی شرکت‌ها

شروع بازار سرمایه گذاری حرفه ای آغازی برای تسریع روند تامین مالی شرکت‌ها

مدیرعامل بورس تهران در برنامه رونمایی از بازار سرمایه گذاری حرفه ای گفت: امیدوارم شروع بازار سرمایه گذاری حرفه‌ای آغازی برای تسریع روند تامین مالی شرکت‌ها باشد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، محمود گودرزی مدیرعامل بورس تهران در برنامه رونمایی از بازار سرمایه گذاری حرفه ای ضمن خوش آمد گویی به مهمانان، اظهار کرد: امیدوارم شروع بازار سرمایه‌گذاری حرفه ای آغازی برای تسریع روند تامین مالی شرکت ها باشد.

او افزود: سازمان بورس نقش چشمگیری در بحث راه‌اندازی بازار سرمایه‌گذاری حرفه‌ای داشته است.

مدیر عامل بورس تهران گفت: زمستان سال قبل که به کرمانشاه رفتیم اهدافی در جلسه مطرح شد که با پیگیری سازمان گسترش، سازمان بورس و بورس تهران این امر رقم خورد، تمام ذینفعان تمایل داشتند که این امر با سرعت بالایی تحقق یابد.

گودرزی بیان کرد: روزی که پذیره‌نویسی این پروژه سوخت سبز آغاز شد تعداد زیادی با بنده در خصوص این مسئله تماس گرفتند و تعداد زیادی از فعالان بازار از این پروژه حمایت کردند، امید می‌رود مسئولان با عملکرد خود پاسخگوی مثبتی را به جذب ۲ هزار میلیارد تومانی که طرف دوروز به این پروژه تزریق شد را بدهند. یکی از الزاماتی که می‌تواند موجب تقویت بازار سرمایه‌گذاری حرفه‌ای شود عملکرد مدیران و تحقق پروژه است.

او بیان کرد: محصولات سوخت سبز بعد از ورود به بایواتانول در بورس کالا به سبب شفافیت عرضه شود. امید می‌رود بعد از ورود محصول به این بازار شاهد تحقق اهداف سودآوری باشیم ، بورس کالا بهترین بازار برای فروش محصولات است سال ها نیز حسن اجرای خود را ثابت کرده است.

منبع: سنا

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر تجارت‌نیوز