خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۶۱۷۶۷۵

کاردانو بهترین جایگزین اتریوم / بازدهی ۲۵ درصدی ADA در یک هفته

کاردانو بهترین جایگزین اتریوم / بازدهی ۲۵ درصدی ADA در یک هفته

ویتالی بوترین، بنیانگذار اتریوم روز گذشته یک نظرسنجی در توییتر انجام داد و از دارندگان اتریوم خواست تا رمزارز محبوب خود را در دنیای بدون اتریوم انتخاب کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز ، ویتالی بوترین، بنیانگذار اتریوم روز گذشته یک نظرسنجی در توییتر انجام داد و از دارندگان اتریوم خواست تا رمزارز محبوب خود را در دنیای بدون اتریوم انتخاب کنند.

بوترین از ۳٫۱ میلیون فالوئر خود پرسید که به جز اتریوم، ترجیح می‌دهند از میان تتر، بیت‌کوین، کاردانو و سولانا کدام ارز دیجیتال در بیش از ۸۰ درصد از تراکنش‌های جهانی در سال ۲۰۳۵ دخیل باشد.

بیش از ۶۰۰ هزار کاربر به این پرسش پاسخ دادند و ۴۲ درصد آنها ترجیح می‌دهند که ADA ارز دیجیتال غالب در آینده باشد. بعد از کاردانو، بیت‌کوین با ۳۸٫۴ درصد و سولانا با ۱۳ درصد رتبه‌های بعدی را به خود اختصاص دادند.

ADA رمزارز بومی بلاکچین کاردانو توسط چارلز هاسکینسون، هم‌بنیانگذار اتریوم ایجاد شد و به «قاتل اتریوم» معروف شد. این ارز در نظر دارد بلاکچین‌های رقیب را شناسایی کرده و جای آنها را در بازار بگیرد.

از ۱۴ ژانویه و این نظرسنجی بوترین، کاردانو رشدی ۱۴ درصدی داشته و در حال حاضر در قیمت ۱٫۴۶ دلار در حال معامله است. این ارز توانسته در روزهای اخیر با عبور از USD و سولانا به پنجمین ارز بزرگ بازار تبدیل شود.

رشد ADA در حالی رخ داده که این ارز بعد از رسیدن به سقف تاریخی ۳٫۱۰ دلاری در سپتامبر ۲۰۲۱، با سقوط مواجه شد نصف ارزش خود را از دست داده بود. در آن زمان خبر ارتقای پلتفرم آلونزو موجب شده بود تا ADA به رتبه سوم بازار از نظر ارزش بازار برسد.

در دومین نظرسنجی توئیتری بوترین هم کاربران ترون را با ۵۱ درصد به BNB، یوان چین و نئو ترجیح دادند. این نظرسنجی میان ۳۶۰ هزار نفر برگزار شد.

مهمترین اخبار بازار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.