خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۸۵۲۵۵۱

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش بینی قیمت بیت کوین / سطح ۳۰ هزار دلار بازیابی می‌شود؟

پیش بینی قیمت بیت کوین / سطح 30 هزار دلار بازیابی می‌شود؟

افزایش 2 درصدی قیمت بیت کوین در بازه 24 ساعته اخیر، احساسات صعودی و مثبت را در سرمایه‌گذاران برانگیخته است.

به گزارش تجارت‌نیوز ، در حال حاضر، قیمت بیت کوین در سطح 29 هزار و 366 دلار قرار دارد که با حجم معاملات 6.1 میلیارد دلار در 24 ساعت گذشته همراه شده است.

بیت کوین با داشتن جایگاه اول در CoinMarketCap، دارای ارزش بازار زنده 571 میلیارد دلاری است. عرضه در گردش این ارز دیجیتال شامل 19،455،681 کوین BTC است، در حالی که حداکثر عرضه آن 21 میلیون واحد است.

نمودار قیمت بیت کوین

نمودار قیمت بیت کوین - منبع: Tradingview

پیش بینی قیمت بیت کوین

اکنون سطح حمایت قیمت بیت کوین نزدیک به 29 هزار و 200 دلار ثابت مانده و چشم‌انداز فنی آن تغییری نداشته است. در حال حاضر، بیت کوین به دلیل چالش‌هایی که در عبور از مرز 29 هزار و 600 دلار در بازه زمانی چهار ساعته وجود دارد، با یک سوگیری خنثی معامله می‌شود.

در صورت وقوع یک شکست صعودی بالاتر از سطح 29 هزار و 600 دلار، قیمت بیت کوین می‌تواند به طور بالقوه به سطح 30 هزار و 200 دلار برسد.

در حال حاضر، قیمت بیت کوین به سطح اصلی 61.8 درصد فیبوناچی در 29 هزار و 200 دلار رسیده است. بسته شدن کندل‌های دوجی قیمت بالاتر از این سطح، احتمال یک حرکت صعودی را نشان می‌دهند. با این حال، اگر قیمت به زیر این سطح کاهش یابد، قیمت ممکن است تا 29 هزار و 250 دلار کاهش یابد.

در سمت دیگر روند، اگر قیمت بیت کوین بتواند بر مقاومت 30 هزار و 200 دلار غلبه کند، قیمت به طور بالقوه می‌تواند به محدوده 30 هزار و 600 تا 31 هزار دلار برسد.

توجه به این نکته مهم است که مناطق 29 هزار و 800 تا 30 هزار و 200 دلاری بسیار مهم هستند. هرگونه تغییر احتمالی در زیر ناحیه مذکور می‌تواند نشان دهنده مسیر نزولی قیمت بیت کوین باشد.

دیدگاه اخیر مایکل سیلور درباره وضعیت بیت کوین

مایکل سیلور، مدیر عامل MicroStrategy، در مصاحبه‌ای دیدگاه خود را در مورد روند رو به رشد شرکت‌های بزرگی که بیت کوین را می‌پذیرند، بیان کرده است. سیلور بر اجتناب‌ناپذیر بودن دخالت و نظارت شخص ثالث و شرکت‌ها در اکوسیستم بیت کوین تاکید دارد. او بیان می‌کند که با ادغام بیشتر بیت کوین در جامعه، موارد استفاده مختلف از آن نیز افزایش می‌یابد.

سیلور سه دلیل کلیدی و مهم مبنی بر نیاز به افرادی برای نظارت بر فضای بیت کوین بیان می‌کند. این سه دلیل به ترتیب، فنی، سیاسی و طبیعی هستند.

از نقطه نظر سیاسی، سیلور اذعان دارد که ساختارهای سیاسی خاص ممکن است نیازمند اتکا به متولیان شخص ثالث باشند. از جنبه فنی، او نقش اشخاص ثالث در لایه سوم مانند بانک آمریکا و اپل را در ارائه عملکرد بهتر در تراکنش‌های رمز ارزی مهم می‌داند.

علاوه بر این، سیلور تاکید دارد، به دلایل طبیعی، افراد خاصی مانند افراد مسن یا کسانی که می‌خواهند دارایی‌های نسل‌های آینده را نگهداری کنند، ممکن است با سپردن این دارایی‌ها به یک ناظر، احساس اطمینان خاطر بیشتری داشته باشند.

دیدگاه سیلور این است که بیت کوین رویکردهای مختلف یکپارچه سازی را در بر می‌گیرد و بازار، ترکیب بهینه روش‌های نظارت و خودمختاری را تعیین خواهد کرد. او تاکید دارد که نباید نسبت به رویکردهای یکپارچه سازی ترس داشت، زیرا چشم انداز بیت کوین به‌طور طبیعی مناسب‌ترین ترکیب روش‌های یکپارچه سازی را معرفی می‌کند.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.