فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۸۶۶۲۸۴

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش بینی قیمت بیت کوین با رسیدن به سطح ۲۶ هزار و ۵۰۰ دلار

پیش بینی قیمت بیت کوین با رسیدن به سطح 26 هزار و 500 دلار

بیت کوین، محبوب‌ترین رمز ارز جهان، طی چند هفته گذشته روند نسبتا صعودی را تجربه کرده و امروز از سطح 26 هزار و 500 دلار عبور کرده است. با رسیدن حجم معاملات 24 ساعته آن به 9.6 میلیارد دلار، سناریوهای صعودی پیش بینی قیمت بیت کوین تقویت شده‌اند.

به گزارش تجارت‌نیوز ، براساس سناریوهای پیش بینی قیمت بیت کوین، این رمز ارز طی 24 ساعت گذشته، 1 درصد افزایش قیمت داشته است. ارزش بازار زنده آن نیز به 517 میلیارد دلار رسیده و همچنان در جایگاه اول در CoinMarketCap قرار دارد.

عرضه در گردش بیت کوین 19,487,418 BTC با حداکثر عرضه 21 میلیون BTC است. افزایش قیمت اخیر این ارز دیجیتال باعث شده تا بسیاری این زمان را برای خرید بیت کوین ایده آل درنظر بگیرند.

پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار پیش بینی قیمت بیت کوین - منبع: Tradingview

پیش بینی قیمت بیت کوین

وضعیت فعلی بیت کوین از منظر تکنیکال، چشم انداز کمی نزولی را نشان می‌دهد. در حال حاضر، بیت کوین اندکی بالاتر از سطح حمایت 26 هزار و 500 دلاری که زمانی مقاومت خریداران بود، معامله می‌شود و در تلاش برای تثبیت در نزدیکی مقاومت 26 هزار و 800 دلاری است.

رشد بالقوه بیت کوین ممکن است با یک خط روند نزولی در حدود 26 هزار و 750 دلار محدود شود. با این حال، اگر BTC موفق به غلبه بر این مقاومت شود، قیمت می‌تواند به سطح 27 هزار دلار برسد.

علاوه بر این، سطح 27 هزار و 600 دلار، پس از سطح قبلی برای خریداران مقاومت مهمی خواهد بود. اگر بیت کوین از این سطح نیز عبور کند، خریداران می‌توانند قیمت را به سطح مقاومت 28 هزار دلاری یا بالاتر از آن برسانند.

در سمت مقابل سناریو صعودی قیمت، بیت کوین ممکن است با یک مقاومت مهم نزدیک به سطح 26 هزار و 750 دلار روبرو شود. اگر این ارز دیجیتال نتواند این سطح را پشت سر بگذارد، قیمت ممکن است تا 26 هزار و 600 دلار کاهش یابد یا حتی سطح پشتیبانی 26 هزار دلار را برای بار دوم نیز آزمایش کند.

نزول شدید قیمت می‌تواند افزایش فشار فروش را تقویت کرده و به طور بالقوه منجر به کاهش ارزش بیت کوین به حدود 25 هزار و 250 دلار شود.

با وجود این، چندین شاخص فنی، مانند میانگین متحرک نمایی 50 روزه، شاخص قدرت نسبی و همگرایی و واگرایی میانگین متحرک، روند خرید و یک حرکت صعودی پایدار را در نمودار پیش بینی قیمت بیت کوین نشان می‌دهند.

بنابراین، معامله‌گران باید سطح 26 هزار و 500 دلار را زیر نظر داشته باشند. این سطح می‌تواند یک نقطه عطف مهم باشد. قیمت‌های بالاتر از این سطح می‌تواند نشان‌دهنده فرصت‌های خرید باشد، در حالی که سطوح قیمتی پایین‌تر ممکن است احتمال فروش را در بیت کوین افزایش دهند.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.