تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش بینی قیمت ریپل در نزدیکی سطح ۰.۵۰ دلار / چالش‌های پیش روی ریپل

پیش بینی قیمت ریپل در نزدیکی سطح 0.50 دلار / چالش‌های پیش روی ریپل

چشم‌انداز بازار ارزهای دیجیتال اخیرا با صحبت‌هایی پیرامون ریپل (XRP) که در حال حاضر پنجمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است، نوسانات قیمتی را پشت سر می‌گذارد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، در حال حاضر، قیمت ریپل به نزدیک سطح 0.50 دلار رسیده و در حدود 0.497194 دلار مشغول تثبیت است. با وجود اینکه ریپل در روز گذشته کاهشی حدود 0.50 درصدی را تجربه کرده است، این ارز دیجیتال، ارزش بازاری 26 میلیارد دلاری دارد.

از حداکثر عرضه 100 میلیارد کوین XRP، بیش از 53 میلیارد در حال حاضر در گردش هستند. در میان این ملاحظات، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) با درخواست تجدیدنظر در شکایت خود علیه ریپل، نگرانی‌های جدیدی را در بازار برانگیخته بود. اما در ادامه صحبت‌های قاضی تورس به عنوان نشانه مثبتی برای علاقه‌مندان XRP عمل کرد؛ زیرا پرونده این ارز دیجیتال یک گام دیگر به پیروزی کامل نزدیک‌تر شد.

با این حال، بیل مورگان هشدار می‌دهد که اگرچه این حکم مطلوب است، اما لزوماً تحرکات اخیر قیمتی به معنای سلامت روند صعودی در ریپل نیستند.

پیش بینی قیمت ریپل

نمودار پیش بینی قیمت ریپل - منبع: Tradingview

پیش بینی قیمت ریپل

با تجزیه و بررسی نمودار پیش بینی قیمت ریپل، قیمت این ارز دیجیتال سطح مقاومت قابل توجهی را در 0.5040 دلار دارد. خریداران با این مقاومت به طور مداوم برخورد داشتند. این برخوردها به ویژه در هفته اول سپتامبر و دوباره در تاریخ 15 سپتامبر اتفاق افتادند.

به طور همزمان، یک کانال پشتیبانی در نمودار ساعتی قیمت ریپل را در اطراف سطح 0.4935 قرار می‌دهد. اگر ریپل با اطمینان از مقاومت 0.5048 دلار عبور کند، قیمت این ارز دیجیتال ممکن است مقاومت بعدی را در حدود 0.5120 دلار هدف قرار دهد.

فراتر از این، سطح 0.5200 دلار احتمالاً به عنوان یک مانع اساسی برای ریپل عمل خواهد کرد. در جهت نزولی روند، میانگین متحرک نمایی 50 روزه، حمایت مهمی را در نزدیکی سطح 0.4900 دلار ایجاد کرده است.

با این حال، اگر ریپل کمتر از این سطح بماند، به طور بالقوه قیمت می‌تواند سطح حمایت بعدی را در حدود 0.4790 دلار هدف قرار دهد.

پایین‌تر از حمایت مذکور، سطح 0.4700 دلار یک چالش مهم برای خریداران این ارز دیجیتال است. با توجه به این عوامل، معامله‌گران باید سطح 0.5040 دلار را زیر نظر بگیرند. حرکت به زیر این سطح ممکن است نشان دهنده یک مسیر نزولی باشد، در حالی که حرکت بالاتر از آن می‌تواند ادامه روند صعودی را نشان دهد.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر