کد مطلب: ۵۶۸۳۴۱

پیمان صابریان، سرپرست جدید سازمان اورژانس کشور

پیمان صابریان، سرپرست جدید سازمان اورژانس کشور

با استعفای پیرحسین کولیوند و موافقت وزیر بهداشت با این استعفا، پیمان صابریان که پیش از این رئیس سازمان اورژانس تهران بود، سرپرست اورژانس کشور شد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، سعید نمکی در نامه‌ای به کولیوند نوشت:

جناب آقای دکتر پیرحسین کولیوند

خدمات ارزشمند و جهادی آن برادر بزرگوار در سازمان اورژانس کشور در تاریخ این سرزمین ماندگار خواهد بود.

حضور مخلصانه، فداکار و عاشقانه جنابعالی در کلیه عرصه‌های بحرانی اعم از سیل و زلزله و حوادث جاده‌ای و بخصوص روزهای سخت ابتلاء به کرونا و همچنین فعالیت‌های ماندگاری که در راه‌اندازی اورژانس هوایی، دریایی، ریلی و توسعه اورژانس جاده‌ای و پیش بیمارستانی انجام دادید، یقینا در اوراق زرین خدمت در نظام سلامت ثبت شده است.

راه‌اندازی کدهای ۲۴۷ و ۷۲۴ و تعداد قابل توجه بیماران نجات‌یافته از سکته‌های قلبی و مغزی، خدمت گرانب‌های دیگری بود که مدیون تلاش شما و همکاران ارجمندتان بود.

انتقال اعضاء پیوندی، بخصوص قلب در کوتاه ترین زمان ممکن به مراکز پیوند عضو نیز از خاطر همگان نخواهد رفت.

اینجانب ضمن آگاهی از مشکلات جنابعالی هرگز حاضر به پذیرش کناره‌گیری شما از مدیریت آن مجموعه نبودم و می‌دانید که چه سخت می‌توان با استعفای برادری مخلص، وفادار و موثر از مسئولیت خطیر موافقت نمود.

لذا ضمن پذیرش استعفای جنابعالی علیرغم میل باطنی و فقط بدلیل اقناع روحی در کمک به مشکلات جسمی و روحی جنابعالی از خداوند بزرگ برایتان به پاداش خدمت‌های ارزنده ایام خدمتگزاری به مردم شریف، آرزوی تندرستی، عزت و سربلندی دارم.

بی‌تردید حضور شما در هر جایگاه بدلیل علاقه و عشقی که به سربلندی و عزت جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف کشورمان دارید، تاثیرگذار خواهد بود.

صدور حکم سرپرستی برای صابریان

نمکی همچنین در حکمی، پیمان صابریان، رئیس اورژانس تهران را به عنوان سرپرست سازمان اورژانس کشور منصوب کرد که متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر پیمان صابریان

با توجه به سوابق علمی و اجرایی جنابعالی بعنوان «سرپرست سازمان اورژانس کشور» منصوب می‌شوید.

امید است با لطف پروردگار و استفاده از کلیه ظرفیت‌ها در اداره آن مجموعه بسیار مهم، موفق باشید.

منبع: ایلنا

مهم‌ترین اخبار حوزه اجتماعی و سیاسی را در صفحه جامعه تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.