کد مطلب: ۸۶۰۳۱۸

اعلام ممنوعیت طبابت روازاده در تمام کشور

اعلام ممنوعیت طبابت روازاده در تمام کشور

معاونت درمان وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی کشور، حکم ممنوعیت طبابت روازاده را اعلام کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، حسین روازاده معروف به حکیم روازاده با حکم معاونت درمان وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی کشور از طبابت محروم شد.

حسین روازاده مدعی است از دانشگاهی در ایتالیا مدرک پزشکی را اخذ کرده اما بعد از مراجعه به ایران، به دلیل اینکه آن دانشگاه مراتب علمی لازم را نداشته مدرک پزشکی وی توسط وزارت بهداشت مورد قبول واقع نشد اما در نهایت مشخص نیست که چه اتفاقی افتاد که وزارت بهداشت مدرک وی را تائید کرد و وی توانست حتی کد نظام پزشکی دریافت کند.

روازاده از امضا کنندگان نامه (معروف به ۲۵۰۰ پزشک) به حسن روحانی رئیس جمهوری وقت بود که معتقد بودند واکسن‌های mRNA می‌تواند عوارض جبران‌ناپذیری روی سلامت مردم به جای بگذارد! نامه‌ای که متاسفانه رئیس کمیسیون بهداشت مجلس، وزیر فعلی بهداشت و بسیاری دیگر از مسئولین و سیاست‌گذاران نظام سلامت هم آن را امضا کرده بودند.

سرانجام؛ ممنوعیت طبابت روازاده

مسئولین وزارت بهداشت اما پس از سال‌ها کلنجار با وی به دلیل استفاده روازاده از روش‌های غیر علمی و خرافی و فروش دارواز طریق فضای مجازی در سال‌های ۹۲.۱۳۹۶، ۹۸ و ۱۴۰۰ و… ابتدا او را از فعالیت منع و در نهایت در شهریور امسال بطور کل روازاده را از طبابت منع کردند(سلامت نیوز).

طب

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

 • ناشناس

  آیا دکتر روازاده پدر طب ایرانی نیستن ؟ چرا باید از طبابت برکنار بشن ؟ مگه چه کار کردن ؟ چی گفتن ؟ منافع چه کسی و چه ارگانی در خطر قرار گرفته ؟ شفاف سازی کنید ….

  • ناشناس

   پدر طب سنتی جک‌سال

  • ناشناس

   پدر طب سنتی با مدرک دکترای عموی یا همان پزشک عمومی؟ کلاه خودتون رو کمی بالاتر بزارید و متن خبر رو خوب بخونید. مگر چیزی با ارزش تر از جان انسان ها وجود دارد که شما می گویید منافع چه کسی یا چه ارگانی در معرض خطر قرار گرفته؟ کمی ذهن منفی باف خودتون رو شست شو بدهید و عینک بدبینی را از چشم خود در بیاورید بد نیست.

 • رضایی

  خدارو شکر به امید نابودی جهل و جهالت.

 • ناشناس

  در و پیکر کار و کاسبی مرتیکه رو تو شهرها تخته کنین

 • ۸۰ میلیون ایرانی مسلمان

  الذین قالوا ربنالله ثم استقاموا تتنزل علیهم الملائکه الا تخافوا

 • ناشناس

  اون پزشکهایی که ابراز خوشحالی کردن از این محرومیت به نظرتون به خاطر مردم بوده؟
  اگر پزشکهای شریفی هستن و تا حالا آدم نکشتن پس چرا هیچ کدوم تا حالا آدم‌کشی های همکارهاشون رو لو ندادند

 • ناشناس

  درود بر آقای دکتر روازاده که حرف حق می زنی واقعا حیف که عده ای که منافع خود رو در خطر میببنند نمیگذارند ،وسنگجلو پای شما میاندازند ولی امروزه طرفداران طب سنتی رو به افزایش هست من خودم خیلی از مشکلات وبیماری هایم را با طب سنتی درمان کردم زمان های قدیم هم که مردم از طب سنتی استفاده میکردند بیشتر عمر می کردند

 • ناشناس

  خیلی مونده فرهنگ مسئولین کشورمون پیشرفت کنه این همه آدم رو زمان کرونا به کشتن دادین چون طب سنتی رو قبول نداشتین در صورتی که این بیماری به راحتی با طب سنتی درمان میشد شما اول جواب خونایی که گردنتونه رو بدین که قانونا مردم رو به کشتن دادین بعد درمورد قانونی بودن یا نبودن آدمایی که مردم رو به سمت سلامت میبرن حرف بزنین شما اصلا تو جایگاهی نیستین که بگین چی درسته و چی اشتباه خودتون و علم خودتون زیر سواله

پیشنهاد سردبیر تجارت‌نیوز