کد مطلب: ۸۸۲۸۷۹

منصوریان و ریگی در مسابقات کامبت گیمز طلایی شدند

منصوریان و ریگی در مسابقات کامبت گیمز طلایی شدند

رقابت‌های ووشو مسابقات کامبت گیمز با کسب ۶ مدال برای نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز ، در ادامه رقابت‌های ووشو سومین دوره بازی‌های رزمی جهان مسابقات کامبت گیمز، نمایندگان کشورمان موفق به کسب 2 مدال طلا و یک مدال نقره شدند.

در رقابت‌های امروز شهربانو منصوریان تنها نماینده ساندا زنان ایران در وزن 70- کیلوگرم در دیدار نهایی به مصاف کریستینا دی اولیویرا از برزیل رفت و ضمن برتری در دو راند متوالی، به مدال طلای سومین دوره بازی‌های رزمی جهان «کامبت گیمز» دست یافت.

در دیدار نهایی وزن 85- کیلوگرم ساندا مردان، محمدرضا ریگی به مصاف اشرف محمد از مصر رفت و ضمن کسب برتری در دو راند متوالی به مدال طلا رسید.

محمدمهدی رضایی نماینده وزن 70- کیلوگرم ساندای مردان ایران نیز در دیدار نهایی به مصاف ژیائویانگ لی از چین رفت و با نتیجه 2 بر یک مغلوب حریف خود شد و به مدال نقره رسید.

پیش از این نیز زهرا کیانی و سامان احمدی در تالو به مدال نقره دست یافته بودند و حانیه رجبی نیز مدال برنز کسب کرده بود. شاهین بنی‌طالبی نیز در فرم "نان‌چوان-نن‌گوئن" در رده چهارم ایستاد تا تنها نماینده ووشو کشورمان باشد که با دست خالی مسابقات را ترک می‌کند.

در پایان پیکارهای ووشو سومین دوره بازی‌های رزمی جهان «کامبت گیمز» تیم 7 نفره ووشو ایران با کسب 2 طلا، 3 نقره و یک برنز به کار خود پایان داد.

منبع: تسنیم

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر