فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۸۸۳۹۳۴

چمن ورزشگاه آزادی، بازی ایران &#۸۲۱۱; هنگ‌کنگ را به خارج از تهران برد

چمن ورزشگاه آزادی، بازی ایران – هنگ‌کنگ را به خارج از تهران برد

با توجه به مشکلات به وجود آمده برای چمن ورزشگاه آزادی، تیم‌ ملی فوتبال کشورمان در خارج از تهران از هنگ‌کنگ پذیرایی خواهد کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، تیم ملی فوتبال ایران کار خود را برای حضور در جام جهانی 2026 از آبان ماه سال جاری آغاز می‌کند و طبق برنامه در نخستین دیدار مرحله اول انتخابی روز 25 آبان میزبان هنگ‌کنگ خواهد بود. پیش از این قرار بود این بازی در ورزشگاه آزادی برگزار شود اما مشکلاتی که برای چمن ورزشگاه آزادی به وجود آمده فدراسیون را بر آن داشته که میزبانی را به شهری دیگر انتقال دهد.

با توجه به اینکه هم‌اکنون در تهران ورزشگاه دیگری جز آزادی نیست که شرایط برگزاری مسابقه را داشته باشد، مسئولان فدراسیون فوتبال برای اینکه چمن این ورزشگاه بیشتر آسیب نبیند درصدد برگزاری بازی در شهری دیگر هستند. چند گزینه برای برگزاری این دیدار در شهرستان وجود دارد و فدراسیون در حال بررسی آنهاست تا در نهایت یک ورزشگاه در خارج از تهران به عنوان میزبان معرفی شود.

تیم ملی فوتبال ایران در مرحله اول انتخابی جام جهانی 2026 با ازبکستان، ترکمنستان و هنگ‌کنگ همگروه است. جام جهانی 2026 در سه کشور آمریکا، کانادا و مکزیک برگزار می‌شود.

منبع: تسنیم

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.