کد مطلب: ۸۹۰۶۶۸

فوت یک نفر بر اثر سیل در بهشهر

فوت یک نفر بر اثر سیل در بهشهر

باران شدید عصر امروز جمعه ۲۶ آبان‌ماه موجب فوت نوجوانی در بهشهر شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در پی باران شدید عصر امروز جمعه در بهشهر نوجوانی در خیابان شهید رجایی درگیر باران شد و آب مسافتی او را با خود برد و براساس اطلاعات و اخبار اعلام شده این نوجوان‌جان خود را از دست داد. 

با تلاش امدادگران این نوجوان از انتهای خیابان شهید رجایی به بیرون کشیده است اما به گفته یاسر احمدی شهردار بهشهر تلاش‌ها برای نجات این نوجوان فایده نداشت و متاسفانه جان خود را از دست داد.

تاج الدین نوری معاون عمرانی فرماندار بهشهر اظهار کرد: ستاد مدیریت بحران شهرستان بهشهر از ساعت‌های اولیه امروز در آماده‌باش کامل است و مشکلی در این بخش نداریم.

وی افزود: قطع برق در بالادست و منطقه کوهستانی گزارش شد، چون بخشی از برق ما از منطقه لایی نکاست قطعی برق کوتاه مدت داشتیم که در حال حاضر وضعیت برق پایدار است و مشکلی خاصی در سطح شهرستان و در بخش‌ها گزارش نشده‌است. 

نوری گفت: کانال های آب به‌درستی آب را هدایت کردند و مشکلی در منطقه در حال حاضر وجود ندارد.

معاون عمرانی فرماندار بهشهر اظهار کرد: قطعا بارندگی و سیلاب، خسارت به همراه دارد که در حال بررسی است و همچنان بارندگی‌ها ادامه دارد، اما در حال حاضر مورد خاص و رانشی در منطقه گزارش نشد و وجود ندارد و به جز یک‌مورد حادثه برای نوجوان بهشهری که علت در دست بررسی است مشکلی در منطقه تاکنون نداشتیم.

وی گفت: ستاد مدیریت بحران در آماده‌باش کامل هستند تا در شرایط بحران و ضروری با همه توان وارد عمل شویم‌.

منبع : فارس

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر تجارت‌نیوز