کد مطلب: ۹۰۷۷۱۸

کشف جسد دانشجوی دندانپزشکی در ارتفاعات سرچشمه

کشف جسد دانشجوی دندانپزشکی در ارتفاعات سرچشمه

یک هفته پس از ناپدید شدن دختر دانشجوی دندانپزشکی در شهرستان رفسنجان پیکر بی‌جان وی حوالی کوه‌های سرچشمه پیدا شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، علیرضا محمدی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان گفت: در پی گزارشی مبنی بر ناپدید شدن یک دانشجوی غیربومی رشته دندانپزشکی بلافاصله دستورات قضایی برای پیدا شدن این فرد صادر شد. در حالی که ردیابی‌ها ادامه داشت سرانجام صبح سوم اردیبهشت مأموران کلانتری ۱۴ سرچشمه در پی گزارش یکی از دشتبانان مبنی بر پیدا شدن خودرویی بدون سرنشین در دشتی حوالی کوه‌های مرتفع سرچشمه مراتب به دادستانی و پلیس آگاهی اطلاع داده شد.

به محض پیدا شدن خودروی فرد گمشده بلافاصله پلیس آگاهی، گروه امدادی جمعیت هلال احمر و اکیپی از عوامل گشتی شرکت ملی مس سرچشمه رفسنجان به محل اعزام و تحقیقات برای پیدا شدن فرد گمشده آغاز شد که در نهایت با استفاده از هلی شات جسد این دانشجو در ارتفاعات کوه‌های سرچشمه پیدا شد.

وی خاطرنشان کرد: بلافاصله بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب رفسنجان و پزشک پزشکی قانونی و کارآگاهان پلیس آگاهی در محل حادثه حاضر شدند و تحقیقات اولیه آغاز شد.

محمدی با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد، گفت: اظهارنظر نهایی در این رابطه پس از انجام تحقیقات تکمیلی از سوی بازپرس پرونده، معاینات پزشکی قانونی و کارآگاهان پلیس آگاهی انجام خواهد شد، اما درحال حاضر دو مظنون در این رابطه تحت پیگرد قضایی قرار گرفته‌اند و به محض روشن شدن نتیجه پرونده اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.