خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۵۰۶۲

دستگیری ۱۲ جیب‌بر در تهران

دستگیری ۱۲ جیب‌بر در تهران

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۱۲ جیب‌بر در تهران، خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سردار «علی ولیپور گودرزی» رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره جیب‌بری و سرقت تلفن‌های همراه شهروندان که بیشتر در اتوبوس‌های بی‌آرتی شهر تهران رخ می‌داد کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی بلافاصله وارد عمل شدند.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: کارآگاهان در نخستین گام با با اقدامات اطلاعاتی و شبانه‌روزی هویت ۱۲ متهم زن و مرد را در این زمینه شناسایی و پی بردند که آن‌ها باند تشکیل داده اند.

وی افزود: تحقیقات در این خصوص ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان با شناسایی هویت و چهره سارقان آن‌ها را در یک عملیات پلیسی در حال پرس زنی در محدوده خیابان‌های شرق تهران دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران ادامه داد: متهمان که در مواجه با مدارک و مستندات پلیس چاره‌ای جز اعتراف نداشتند، به جرم خود مبنی بر ۱۰۰ فقره جیب‌بری در اتوبوس‌های بی‌آرتی و مراکز پر ازدحام اعتراف کردند.

سردار ولی‌پور گودرزی با بیان اینکه متهمان دستگیر شده به چندین فقره سرقت گوشی تلفن همراه در اتوبوس‌های بی‌آرتی اعتراف کردند.

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه مشترک متهمان تعداد رم، فلش، انواع گوشی کشف شد و ۷۰ مال باخته در مواجه حضوری آن‌ها را شناسایی کردند.

سردار گودرزی عنوان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان اداره ۱۷ پلیس آگاهی قرار گرفت.

منبع : ایلنا

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.