کد مطلب: ۴۶۲۲۶۹

App با طعم کرونا

App با طعم کرونا

پس از شیوع کرونا و در راستای ایجاد بستری مناسب، از فروردین ماه ۹۹ اپلیکیشنی کاملا رایگان بنام “محفل” طراحی و روانه بازار شده که تا ظرفیت ۲۵۰ نفر امکان مکالمه تصویری آنلاین در آن وجود دارد.

بیش از ۶ ماه است که مردم جهان با بیماری کرونا درگیر شده و روزبه‌روز بر تعداد تلفات این بیماری افزوده می‌شود. قطعا همه ما تاکنون صدها و شاید هزاران مطلب، خبر، توصیه و کلیپ در این زمینه دیده‌ایم که هدف همه آنها کمک به مردم برای مقابله با این ویروس و در نهایت کاهش تعداد تلفات است.

در این میان علاوه بر دستورالعمل‌های مختلف، فضای مجازی نیز توانسته تا اندازه‌ای به مردم در این زمینه کمک کند. خدمات بانکی مجازی، خریدهای اینترنتی، اطلاع‌رسانی‌های مجازی و غیره، همه و همه از جمله این اقدامات بوده که به اذعان همگان مفید واقع شده است.

در همین راستا از فروردین ماه ۱۳۹۹ تلاش برای ایجاد بستری مناسب و با امکانات فراوان آغاز شد و در نهایت اپلیکیشنی کاملا رایگان بنام "محفل" طراحی و روانه بازار شده که تا ظرفیت ۲۵۰ نفر امکان مکالمه تصویری آنلاین در آن وجود دارد.

این بستر اپلیکیشنی است برای تماس گروهی میان همه افراد، اعم از گروه‌های فامیلی، همکلاسی‌ها، گروه‌های دوستی، جلسات کاری، گروه همفکری حوزه‌های مختلف اقتصادی مانند بورس، هم‌دانشگاهی‌ها، تجمعات فرهنگی و ادبی و دینی، و هر نوع گروه دیگری که مد نظر شماست، و یا حتی برگزاری کلاس آنلاین و دوره‌های آموزش مجازی.

ویژگی‌های این نرم‌افزار عبارتند از: روان بودن، کیفیت بالای صدا و تصویر (به دلیل بومی بودن)، ورود مستقیم به اتاق بدون نیاز به ثبت‌نام و فقط از طریق یک کلیک، عدم وجود محدودیت در تعداد کاربران یک گروه، به اشتراک گذاشتن صفحه دسک‌تاپ رایانه.

گفتنی است ارگان‌ها، دستگاه‌ها و سازمان‌های مختلف دولتی و خصوصی می‌توانند با نصب این بستر بر روی سرور داخلی خود و نیز تعیین رمز عبور، فضایی کاملا امن، محرمانه و داخلی برای خود ایجاد کنند که در هیچ یک از پیام‌رسان‌ها و نرم‌افزارهای غیر بومی وجود ندارد.

شایان ذکر است، امکان دانلود و نصب " محفل " از طریق همه پلت‌فورم‌ها (وب، اندروید، ios) با مراجعه به آدرس وب‌سایت "محفل" ( https://app.mahfel.app ) وجود دارد.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر تجارت‌نیوز