کد مطلب: ۵۱۴۲۸۰

مدیریت تورم فقط با یک اهرم

مدیریت تورم فقط با یک اهرم

اگر مدیریت یک سازمان ،شرکت یا کسب و کار را بر عهده دارید، شما هم می‌توانید با استفاده از تخفیف ویژه زمستانه نرم افزارهای مالی و اداری محاسبان، قبل از تورم قیمتی و افزایش قیمت نرم‌افزار حسابداری و مالی در سال آینده، درخواست خود را برای مشاوره و دریافت دمو ثبت کنید.

هر ساله با نزدیک شدن به پایان سال، همه به دنبال خرید محصولات مورد نیازشان به همراه تخفیف ویژه و استثنایی هستند. اگر شما صاحب یک کسب و کار یا مدیر یک سازمان هستید و دوست دارید ببینید چطور می‌توانید برای کسب و کارتان تخفیف دریافت کنید، مطالعه این متن را به شما پیشنهاد می‌کنیم، در غیر این صورت ممکن است علاقه‌ای به خواند این متن نداشته باشید.

فرقی ندارد یک کسب و کار نوپا یا قدیمی باشید، مدیریت یک سازمان دولتی یا خصوصی را به عهده داشته باشید، در هر صورت شما برای مدیریت فرآیندهای کاری، مخصوصا موضوعات بنیادین مالی و اداری نیاز به یک سری ابزار دارید که بتوانند شما را در رهبری مجموعه تحت هدایتتان یاری کنند.

این ابزار هرچقدر دقیق‌تر و یکپارچه‌تر باشد، تصمیم‌گیری شما هم سریع‌تر و دقیق‌تر می‌شود و در نتیجه در این شرایط دشوار اقتصادی، می‌توانید از تلاطم دریای طوفانی این روزهای اقتصاد کشور، به سلامت عبور کنید.

منظورمان دقیقا چیست؟

برای اینکه عمق ماجرا را بهتر درک کنید اول یک مثال ساده می‌زنیم؛

تصور کنید شما یک نجار ماهر هستید و می‌خواهید یک تخته چوبی را به دو نیمه مساوی تقسیم کنید؛ برای بریدن این تخته چه کار می‌کنید؟

برای این کار ابزارهای مختلفی مثل اَره دستی، اَره برقی، اَره ثابت اتوماتیک با خط کش و حتی گزینه‌های دیگر غیر مرتبط (اگر چاره‌ای نداشته باشید) پیش روی شما وجود دارد، برای اینکه زودتر به نتیجه دلخواه برسید کدام ابزار را انتخاب می‌کنید؟ قطعا به سراغ اَره دستی نخواهید رفت چون علی رغم این که در نهایت نیاز شما را برطرف می‌کند، اما به احتمال زیاد علاوه بر صرف وقت و انرژی زیاد، نتیجه دلخواه (دقت کافی) را از آن کسب نمی‌کنید.

بنابراین انتخاب هوشمندانه‌تر، گزینه اَره اتوماتیک به همراه خط کش است که به صورت یکپارچه کار شما را در عرض یک چشم به هم زدن انجام می‌دهد.

در عالم کسب و کار هم باید همینطوری اقدامات هوشمندانه انجام داد، شاید بعضی گزینه‌ها از لحاظ قیمت پایین‌‎تر جذاب به نظر برسند، اما آیا همان کیفیت و کارایی لازم را برای شما خواهند داشت؟

نرم‌افزار مالی و اداری، نیاز هر کسب و کاری

یکی از مهم‌ترین ابزارهای مورد نیاز مدیران در کسب و کارها و سازمان‌های خصوصی و دولتی، نرم‌افزارهای مالی و اداری مثل نرم افزار حسابداری ، نرم‌افزار فروش، نرم‌افزار خزانه داری و… است که اگر این نرم‌افزارها با یکدیگر به صورت یکپارچه در ارتباط باشند و بتوانند امور مورد نیاز شما را رفع کنند. بهترین گزینه برای انتخاب پکیج نرم افزار مالی و اداری خواهند بود.

در واقع نرم‌افزار یکپارچه حسابداری، مالی و اداری، همان اره اتوماتیکی است که در مثال بالا ذکر کردیم، در کم‌ترین زمان ممکن، بهترین و دقیق‌ترین نتیجه را به شما ارائه می‌دهد.

آمارها نشان می‌دهند سازمان‌ها و کسب و کارهایی که از نرم افزارهای یکپارچه مالی استفاده می‌کنند، بازدهی بیشتری نسبت به شرکت‌هایی که از نرم‌افزارهای جدا از هم (یا همان جزیره‌ای) استفاده می‌کنند دارند.

دلیل آن هم کاملا واضح است، اگر پکیج نرم‌افزارهای مالی و اداری یکپارچه باشند، برای مثال وقتی یک سند در نرم‌افزار فروش زده می‌شود، همان سند بدون کم و کاست در نرم افزار حسابداری هم می‌نشیند و نیازی به دوباره کاری نیست؛ وقتی دوباره کاری وجود نداشته باشد، خطای انسانی کاهش می‌یابد و زمان پرسنل هم تلف نمی‌شود. دیگر چه چیزی بهتر از این؟

این‌طوری می‌شود که بازدهی سازمان‌هایی که از پکیج نرم‌افزارهای مالی و اداری یکپارچه متشکل از نرم‌افزارهای مختلفی مثل نرم‌افزار حسابداری و مالی، نرم‌افزار خزانه‌داری، نرم‌افزار اموال و دارائی ثابت، نرم‌افزار گزارش ساز، نرم‌افزار انبار و… استفاده می‌‎کنند، بازدهی بسیار بیشتری نسبت به آنهایی که از نرم‌افزار یکپارچه مالی و اداری استفاده نمی‌کنند دارند.

البته خود این نرم‌افزارهای یکپارچه هم دو نوع دارند: ۱- نرم‌افزارهای تحت ویندوز ۲- نرم‌افزارهای تحت وب که با توجه به نیاز آن شرکت یا سازمان می‌توان هر کدام از این دو مدل را انتخاب کرد. به غیر از این، موضوع بودجه برای خرید نرم‌افزار حسابداری و مالی هم مقوله مهمی به شمار می‌رود که می‌تواند تاثیر زیادی در انتخاب نهایی شما داشته باشد. اما اگر یک تخفیف استثنایی برای خرید نرم‌افزار حسابداری و مالی ببینید آیا عزمتان را جزم نمی‌کنید تا شما هم با این فرصت طلایی یک مجموعه ابزار قدرتمند برای مدیریت کسب و کار و سازمان خود به اسم نرم‌افزارهای مالی و اداری را به دست آورید؟

سخن آخر

تمام این حرف‌ها را گفتیم که ارزش نرم‌افزار یکپارچه حسابداری، مالی و اداری را به خوبی درک کنید تا اگر سازمان شما هم نیاز به بهبود فرآیندهای خود دارد، قبل از خرید نرم‌افزار یک بازنگری و تجدید نظر در مورد روش خرید نرم‌افزارهای مهمی مثل نرم‌افزار حسابداری انجام دهید.

شرکت حساب رایان پارس به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان نرم‌افزارهای حسابداری، مالی و اداری در ایران، به واسطه دو دهه تجربه در این حوزه، توانسته است طی این سال‌ها به خوبی نیازهای صنایع مختلف را بشناسد و بعد از برگزاری جلسات نیازسنجی، بهترین گزینه برای خرید نرم‌افزار یکپارچه مالی و اداری را پیشنهاد دهد. همان‌طور که در ابتدای متن گفتیم، اگر مدیریت یک سازمان ،شرکت یا کسب و کار را بر عهده دارید، شما هم می‌توانید با استفاده از تخفیف ویژه زمستانه نرم افزارهای مالی و اداری محاسبان ، قبل از تورم قیمتی و افزایش قیمت نرم‌افزار حسابداری و مالی در سال آینده، درخواست خود را برای مشاوره و دریافت دمو ثبت کنید تا با استفاده از ۳۰ درصد تخفیف قبل از افزایش قیمت، جلوتر از تورم قیمتی حرکت کنید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.