کد مطلب: ۶۲۳۵۳۰

ژاکت سرویس، پلتفرم ارائه خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ توسط فریلنسرها

ژاکت سرویس، پلتفرم ارائه خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ توسط فریلنسرها

اگر شما هم مایل‌اید که از قدرت دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارتون یک سکوی پرتاب بسازید، اینجا کنار ما باشید تا شما رو با مجموعه ای از فریلنسرهای حوزه ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ آشنا کنیم.

این روزها بسیاری از کسب و کارها، به جای استخدام دائم نیروهای کار، با فریلنسرها همکاری می کنند. چرا؟ به دو دلیل مهم! اول این که وقتی صحبت از حوزه هایی مثل دیجیتال مارکتینگ است، خیلی از نیازهای این زمینه مقطعی هستند. بنابراین پروژه های موقت با فریلنسرها می تواند بهترین تصمیم برای این همکاری باشد. از طرف دیگر در همکاری با فریلنسرها این امکان را داریم که اول یک قرارداد کوتاه مدت با او ببندیم و بعد اگر از کار او راضی بودیم (و البته فریلنسر هم از این همکاری خوشحال بود) قرارداد را تمدید کنیم. بنابراین به نظر می رسد که استخدام فریلنسر یک معامله کاملاً دو سر برد است.

ولی در این میان یکی از چالش هایی که حتی ممکن است کارفرماها را از همکاری با فریلنسرها دلسرد کند، پیدا کردن متخصص ایدئال در یک حوزه خاص است. اما نگران نباشید! کافیست همان اول کار، پلتفرم درستی را انتخاب کنید تا این چالش برایتان به راحتی آب خوردن شود. ما هم برای همین اینجا هستیم تا پلتفرم اختصاصی ژاکت سرویس را برای ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ، به شما همراهان عزیز معرفی کنیم.

ژاکت سرویس چه پلتفرمیه؟چطور میتونه به ارتقای دیجیتال مارکتینگ کسب و کارها کمک کنه؟ چرا باید از این بستر استفاده کنیم؟ اینها سؤال ‌هایی هستن که در ادامه بهشون جواب میدیم .

با ژاکت سرویس بیشتر آشنا شوید

ژاکت سرویس یک پلتفرم فریلنسینگ و متعلق به "مارکت ژاکت" است. تخصص اصلی ژاکت، فروش محصولات وردپرسی است. البته این مجموعه سعی می کند در کنار فروش این محصولات، با آموزش های خود هم سهمی در ارتقای مهارت های طراحی سایت، بازاریابی دیجیتال و … داشته باشد.

اما داستان ژاکت سرویس از جایی شروع شد که مشتریان ژاکت، بارها و بارها درخواست ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ یا ارائه خدمات وردپرسی را از این مارکت داشتند. نهایتاً ژاکت تصمیم گرفت بستری را فراهم کند که هم فریلنسرها بتوانند مهارت های خود را به نمایش بگذارند و هم کارفرماها بتوانند با این نیروهای متخصص آشنا شوند و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

حالا ژاکت سرویس را داریم که کانال آشنایی کارفرما با فریلنسرها در چند حوزه اختصاصی است. ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ هم یکی از مهم ترین شاخه هایی است که توسط فریلنسرهای ژاکت سرویس پوشش داده می شود. البته وقتی می گوییم "خدمات دیجیتال مارکتینگ"، منظورمان همه شاخه های جزئی تر آن هم هست؛ مثل طراحی و بهینه سازی سایت، طراحی استراتژی محتوا، تولید محتوا و … .

چرا ژاکت سرویس؟

در حال حاضر پلتفرم های مختلفی در ایران هستند که می توانند کارفرماها را با فریلنسرها آشنا کنند. اما چرا ژاکت سرویس؟ اگر بخواهیم مزایای ژاکت سرویس را در یک کلام خلاصه کنیم، باید بگوییم که در این پلتفرم همه مراحل همکاری کارفرما با فریلنسر، ساده و روان است. از پیدا کردن فریلنسر ایدئال گرفته تا ارسال درخواست همکاری برای او، شروع همکاری و حتی تحویل گرفتن پروژه و پرداخت دستمزد. در ادامه بیشتر توضیح می دهیم که چرا می گوییم در این پلتفرم همه چیز راحت است!

پیدا کردن فریلنسر ایدئال در سریع ترین زمان ممکن

خب اولین کاری که باید در این پلتفرم (مثل سایر بسترهای فریلنسینگ) انجام دهید، این است که به دنبال فریلنسری بگردید که مهارت ها و شرایط کاری او برای پروژه شما ایدئال باشد (شرایطی مثل تعرفه دستمزد، مدت زمان تحویل پروژه و …).

در ژاکت سرویس دو راه برای پیدا کردن فریلنسر دارید. اول این که وارد دسته مورد نظرتان شوید (مثلاً خدمات وردپرس). بعد لیست فریلنسرهای این صفحه را مرور کنید. در این لیست یک سری اطلاعات کلی را درباره هر متخصص می بینید؛ مثل:

 • نام فریلنسر و تصویر پروفایل او
 • کلیت خدماتی که ارائه می دهد
 • شروع قیمت دستمزد
 • پروژه های در حال انجام
 • امتیازی که دیگران به او داده اند

اما در ژاکت سرویس، کار از این هم راحت تر است. در سمت راست صفحه یک سری فیلتر دارید که می توانید با انتخاب آنها دقیقاً فریلنسرهایی را که مناسب شرایط شما هستند ببینید. فیلترهایی مثل:

 • دسته بندی (که شامل زیرمجموعه های آن دسته کلی است تا بتوانید خدمات دلخواه تان را دقیق تر تعریف کنید)
 • محدوده قیمت
 • زمان تحویل
 • زمان پاسخگویی

12

اما روش دوم پیدا کردن فریلنسر در ژاکت سرویس چیست؟ این که خودتان پروژه تان را در سایت تعریف کنید. با این کار پروژه شما هم به صفحه "پروژه ها" اضافه می شود. وقتی یک فریلنسر به دنبال پروژه های مرتبط با دیجیتال مارکتینگ است، به این صفحه سر می زند و پروژه شما را می بیند. در نهایت اگر شرایط شما برایش مناسب باشد، برایتان پیام همکاری می فرستد.

مذاکره با فریلنسر، از طریق همین پلتفرم

اگر از روش اول استفاده کرده باشید، در قدم بعدی باید برای فریلنسر پیام همکاری بفرستید. خب در این مرحله نیازی نیست که به سراغ پلتفرم ها یا پیام رسان های دیگر بروید؛ چراکه این امکان را دارید که این درخواست را در خود ژاکت سرویس برای فریلنسر ارسال کنید.

البته اگر هم خدمات مورد نیازتان را در بخش "پروژه ها" تعریف کرده باشید، باز هم فریلنسرها می توانند در خود ژاکت سرویس به شما پیام دهند و آمادگی خود را اعلام کنند.

نگران نبودن بابت تحویل پروژه و پرداخت دستمزد

اگر تا این جای کار همه چیز خوب پبش رفته باشد، احتمالاً فریلنسر ایدئال خود را پیدا کرده اید و با او قرارداد بسته اید. حالا نوبت می رسد به مهم ترین مرحله همکاری با فریلنسرها که گاهی یک چالش بزرگ محسوب می شود؛ تحویل پروژه و پرداخت دستمزد.

از آنجایی که همکاری با فریلنسرها در اکثر موارد از راه دور و به صورت مجازی است، ممکن است هر دو طرف از آخر کار مطمئن نباشند. کارفرما نگران است که اگر دستمزد را پرداخت کند، اما پروژه ای که انتظارش را داشته تحویل نگیرد چه می شود. از آن طرف هم فریلنسر این دغدغه را دارد که شاید پروژه را تحویل دهد، ولی دستمزدش را دریافت نکند.

ژاکت سرویس سعی کرده این چالش را تا جای ممکن برای کارفرما و فریلنسر برطرف کند. چگونه؟ وقتی قراردادتان را با فریلنسر نوشتید و در مورد میزان دستمزد و نوع پرداخت توافق کردید، می توانید این دستمزد را پیش ژاکت سرویس به امانت بگذارید. در همین مرحله می توانید این اطمینان خاطر را به فریلنسر بدهید که دستمزدش به نوعی از قبل پرداخت شده است.

در نهایت وقتی پروژه را تحویل گرفتید و اگر خروجی همان چیزی باشد که انتظارش را دارید (متناسب با قراردادی که بستید)، ژاکت سرویس دستمزد فریلنسر را برای او واریز می کند. لازم است اشاره کنیم که در این میان درصد کمی از این مبلغ به ژاکت سرویس تعلق خواهد گرفت.

در ژاکت سرویس ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ توسط فریلنسر دقیقاً در چه حوزه هایی است؟

خب حتی اگر کمی هم با دنیای دیجیتال مارکتینگ آشنا باشید، می دانید که این دنیای جذاب، دامنه بسیار وسیعی دارد. در واقع وقتی قرار است از بازاریابی دیجیتال برای ارتقای وضعیت کسب و کارمان کمک بگیریم، در عمل باید اقدامات مختلفی را روی سایت پیاده کنیم.

این که چه کاری اولویت دارد یا این که روی کدام کار باید بیشتر سرمایه گذاری شود، کاملاً به وضعیت کسب و کارمان بستگی دارد. شاید دارید از صفر شروع می کنید و هنوز هیچ قدم جدی ای برای کارتان برنداشته اید. اما شاید هم برای مثال سایتتان را دارید، محصولاتتان را هم آپلود کرده اید، اما نیاز دارید که بازاریابی محتوا را چاشنی کارتان کنید تا ترافیک سایت (و به دنبال آن فروشتان) را بیشتر کنید.

بنابراین بسته به نقطه ای در حال حاضر در آن قرار دهید و بسته به این که مایل اید در آینده به چه نقطه ای برسید، ممکن است لازم باشد که با چند فریلنسر همکاری کنید.

اما برگردیم به ژاکت سرویس؛ ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ در این پلتفرم، دقیقاً در چه حوزه هایی انجام می شود؟ در ادامه با هم می بینیم.

طراحی سایت

خشت اول راه اندازی کسب و کار آنلاین، طراحی سایت است. شاید تازه می خواهید اولین قدم را برای استارت زدن کارتان بردارید و به یک سایت فروشگاهی یا آموزشی نیاز دارید. یا شاید هم شرکت یا یک برند دارید و حالا فقط می خواهید از قدرت حضور آنلاین برای پیشرفته خود بهره ببرید. خب در این صورت به یک سایت شرکتی نیاز دارید که آن را تبدیل به پایگاه آنلاین خود کنید.

خبر خوب این که "طراحی سایت" یکی از خدمات پایه ای است که توسط فریلنسرهای ژاکت سرویس ارائه می شود. در این دسته می توانید انواع و اقسام خدمات طراحی سایت ، شامل طراحی سایت های فروشگاهی، شرکتی، آموزشی و … را ببینید.

خدمات وردپرس

وقتی یک سایت وردپرسی را برای کسب و کارتان راه اندازی می کنید، احتمالاً در ادامه مسیر، به خدمات وردپرس هم نیاز خواهید داشت؛ به خصوص اگر قرار باشد این سایت تبدیل به یک وب سایت بزرگ با کاربران زیاد شود. اما منظور از خدمات وردپرس چیست؟

مهم ترین خدماتی که در این دسته قرار می گیرند عبارت اند از:

 • پشتیبانی وردپرس : رفع مشکلات فنی سایت، آپدیت محصولات و مشخصات آنها، پاسخ دادن به کاربران، آپلود محتواها و … همگی می توانند در حوزه پشتیبانی وردپرس قرار بگیرند.
 • طراحی اختصاصی افزونه وردپرس : شاید در سایتتان قابلیتی را نیاز دارید که برای آن افزونه ای پیدا نمی کنید. یا شاید خودتان در حوزه توسعه وردپرس فعالیت می کنید و حالا باید یک افزونه خاص را تحویل مشتری دهید. در این صورت می توانید از فریلنسرهای طراح افزونه وردپرس کمک بگیرید.
 • طراحی اختصاصی قالب وردپرس : اگر قالب منحصر به فردی را برای سایتتان می خواهید یا کارتان اصولاً در حوزه توسعه وردپرس برای مشتری هاست، می توانید از خدمات این دسته استفاده کنید.
 • توسعه وردپرس : به طور کلی طراحی افزونه، قالب، ماژول های جدید و … زیرمجموعه دسته کلی توسعه وردپرس قرار دارند.

بازاریابی محتوا

اگر به دنبال این هستید که رتبه سایتتان را در موتورهای جست و جو و به خصوص گوگل افزایش دهید، ترافیک بیشتری را جذب کنید، کاربران دائمی بیشتری داشته باشید و نرخ تعامل (Engagement Rate) بالاتری را کسب کنید، باید بازاریابی محتوا را به سایتتان اضافه کنید. البته مواردی که اشاره کردیم، فقط بخشی از دستاوردهای بازاریابی محتوا هستند!

منظور از بازاریابی محتوا این است که یک استراتژی محتوایی برای شما طراحی شود که بتواند کاربران را دقیقاً روی مسیری که خودتان می خواهید هدایت کند. مثلاً این مسیر می تواند وارد کردن کاربران از گوگل به سایت و بعد ترغیب آنها برای خرید باشد.

حالا بسته به استراتژی ای که طراحی می شود، ممکن است به انواع مختلفی از محتوا نیاز داشته باشید؛ مثل عکس، ویدئو و متن. البته "محتوای متنی" به خصوص در وب سایت پای ثابت استراتژی های بازاریابی است که تصاویر و ویدئوها هم آن را تکمیل می کنند. به هر حال تصمیم گیری درباره نوه محتواها و برنامه ریزی برای انتشار آنها، به عهده یک فریلنسر در حوزه بازاریابی محتوایی است.

سفارش تولید محتوا

خب طبیعتاً ابزار اصلی بازاریابی محتوا، خود محتواها هستند. شاید فریلنسری که برای بازاریابی محتوا با او همکاری می کنید، محتواهای لازم را هم تولید کند. اما شاید هم لازم باشد که کارشناسان تولید محتوای بیشتری را به گروه خود اضافه کنید.

کارشناس تولید محتوا، کسی است که می تواند محتواهای یونیکی را به طور انحصاری برای شما تولید کند، استانداردهای نگارشی یا بصری (بسته به نوع محتوا) را در آنها رعایت کرده و این محتواها را سئو کند. در یک کلام با دریافت خدمات حوزه تولید محتوا، مجموعه ای از محتواهای باکیفیت (و مورد تأیید گوگل) را خواهید داشت.

توجه : هر کسب و کاری که داشته باشید برای انتقال پیام خود، به محتوای خوب نیاز دارید. چرا؟ چون هزینه های برند شما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و در عوض چند برابر روش های سنتی بازاریابی، لید و مشتری به سمت شما جذب می کند.ژاکت سرویس نیازهای شما را به محتوای باکیفیت برطرف کند. چطور؟ ژاکت مجموعه ای از متخصصان حوزه تولید محتوا در این پلتفرم به شما معرفی شده اند تا در موضوعات موردنظر شما و در بازه زمانی درخواستی تان، محتوای بکر و سئو شده ارائه دهند.

13

سئو و بهینه سازی سایت

محتواها به وب سایت ها جان می دهند؛ اما روی دیگر این سکه هم سئو کردن سایت است. در واقع می توان گفت سایتی که محتوا دارد اما هنوز سئو نشده، یک سایت قدرتمند "بالقوه" است. اما درست از زمانی که این سایت بهینه شود و بتواند رضایت گوگل را جلب کند، این قدرت بالقوه به حالت "بالفعل" درخواهد آمد.

اما در حوزه سئو و بهینه سازی سایت ها دقیقاً چه خدماتی را در ژاکت سرویس داریم؟

تدوین استراتژی سئو:

درست مثل بازاریابی محتوایی (یا حتی مثل خود بازاریابی دیجیتال)، بهینه سازی سایت هم به استراتژی نیاز دارد. چون همین استراتژی تعیین می کند که این سایت چه مشکلاتی از نظر سئو دارد و کدام اقدامات در اولویت هستند. به عبارتی دیگر، استراتژی سئو، نقشه راهِ اقداماتی است که باید برای سئو کردن سایت انجام شوند.

حالا نکته اینجاست که تدوین این استراتژی نیازمند شناخت تکنیک های سئوست. بنابراین برای طراحی آن باید با یک فریلنسر متخصص سئو همکاری کنید و کار را به اهلش بسپارید.

بهینه سازی سرعت سایت:

سرعت، سرعت، کمی استراحت، و باز هم سرعت. اگر سایتتان رابط کاربری فوق العاده ای داشته باشد، مملوء از محتواهای باکیفیت و مفید باشد، شامل محصولات واقعاً به صرفه باشد و همه چیزهای خوب را در دل خود داشته باشد، تا زمانی که کُند باشد نمی تواند آنطور که باید، خودش را به کاربران نشان دهد.

شاید بپرسید چرا؟ خب طبق استانداردهای گوگل، سرعت استاندارد لود شدن صفحات سایت، زیر ۲ ثانیه است. در واقع گوگل به ما می گوید که اگر لود شدن یک صفحه بیشتر از دو ثانیه طول بکشد، کاربران سایت را ترک می کنند و اصلاً نقاط قوت سایت را نخواهند دید.

بر همین اساس بدون شک ارتقای سرعت سایت، بخش بسیار مهمی از سئو کردن سایت محسوب می شود. با سریع تر کردن سایتتان به تنهایی، می توانید شاهد افزایش رتبه خود در گوگل باشید.

فریلنسرهای این حوزه، اول سایت شما را بررسی می کنند و بعد موانع سرعتی را برطرف کرده و از روش های متنوع برای افزایش سرعت سایت استفاده می کنند.

بهینه سازی محتوا:

در کنار خدمات بازاریابی محتوا و تولید محتوا، بهینه سازی محتوا را هم داریم. اما چه زمانی به فریلنسر این حوزه نیاز داریم؟ وقتی که خودمان محتواهایی را تولید کرده ایم که سئو نیستند. یا مثلاً با یک فریلنسر تولید محتوا همکاری کرده ایم که فقط روی کیفیت محتوا تمرکز داشته و برای سئو کردن آنها اقدامی نکرده است. می توانیم این محتواها را به یک فریلنسر حوزه بهینه سازی محتوا تحویل دهیم و آنها را سئو شده تحویل بگیریم.

خرید بک لینک:

وقتی از یک منبع به سایت شما لینک داده می شود، این یک بک لینک است. همین بک لینک ساده، یک امتیاز درخشان در کارنامه سایت شما به حساب می آید! چرا؟ به دو دلیل. اول این که گوگل متوجه می شود که سایت شما با سایت های دیگر در تعامل است و یک شبکه هر چند کوچک برای خودش دارد. "تعامل" یکی از مواردی است که گوگل روی آن بسیار حساس است (چه تعامل سایت با کاربران و چه تعامل سایت ها با هم).

دلیل دومی که بک لینک ها را تا این حد مهم کرده است، این است که هر یک بک لینک، یک تأییدیه برای شما محسوب می شود (البته اگر از نوع Follow باشد). گوگل بک لینک ها را به پای این می گذارد که سایت منبع (سایتی که به شما لینک داده) شما را به عنوان یک سایت قابل قبول، تأیید می کند. در نهایت گوگل به نظر سایت منبع اعتماد می کند و رتبه شما را افزایش می دهد.

اما نکته اینجاست که دریافت این بک لینک ها چندان هم کار راحتی نیست. اما خب ما فریلنسرهایی را داریم که می توانند تعداد مشخصی بک لینک را برای شما بخرند. پس کافیست کار را به این فریلنسرها بسپارید و منتظر نتیجه جذاب آن باشید.

ادغام سایت با ابزارهای سئو:

ابزارهای سئو، ابزارهای آنلاینی هستند که هر کدام گوشه ای از سئو کردن سایت را می گیرند. قدرتمندترین این ابزارها هم Semrush، Moz، Alexa و Ahref هستند.

کار با این ابزارها در دو لحاظ نیازمند دانش تخصصی است. اول این که بعضی از آنها باید با سایت ادغام شوند. همینطور گاهی اقدامات دیگری را هم مثل اضافه کردن Sitemap به آنها لازم داریم. فریلنسری که در این حوزه تخصص دارد، نحوه کار با این ابزارها را می داند و می تواند سایتتان را به راحتی با آنها ادغام کند.

مورد دوم این که این ابزارها داده ها و سرنخ هایی را ارائه می دهند که همین هم مهم ترین کاری است که انجام می دهند. اما طبیعتاً تحلیل این داده ها نیاز به تجربه و دانش قبلی در این زمینه دارد. این که هر اطلاعاتی دقیقاً چه معنایی دارند و این که حالا از این اطلاعات چطور باید برای ارتقای سئو سایت استفاده کنیم، چیزی است که باید ب یک فریلنسر متخصص بسپاریم.

نکاتی برای شروع همکاری با فریلنسرهای حوزه ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ

وقتی می خواهید همکاری خود را با یک فریلنسر در بخش ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ به پلتفرم ژاکت سرویس شروع کنید، بهتر است چند نکته را مد نظر داشته باشید تا بهترین خروجی را از این همکاری دریافت کنید.

کسب و کارتان را به فریلنسر بشناسانید

وقتی پای ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ در میان است، تمام زیرمجموعه های این خدمات، کاملاً متغیر هستند و به کسب و کار شما بستگی دارند. این که چه تصمیماتی برای ابعاد مختلف بازاریابی دیجیتال گرفته شود و این تصمیمات با چه جزئیاتی پیاده سازی شوند، در هر کسب و کاری متفاوت است.

دقیقاً به همین دلیل است که فریلنسرهای این حوزه باید اول کار شما را خوب بشناسند. بخشی از این پروسه شناخت، به عهده خود فریلنسر است. باید از شما سؤال هایی بپرسد و درباره شما تحقیق کند تا دقیقاً متوجه شود که با چه مجموعه ای رو به روست.

اما خب خود شما هم می توانید تا حد زیادی به این فرآیند کمک کنید. سعی کنید کسب و کار خود را در چند پاراگراف توضیح دهید، به وضعیت قبلی و وضعیت فعلی کارتان اشاره کنید و بگویید که نقطه ایدئالی که برای آن در نظر دارید کجاست. هر چه فریلنسر کار شما را بهتر بشناسد، می تواند تصمیمات مؤثرتری هم بگیرد.

نمونه کارها را بادقت بررسی کنید

نمونه کارهای فریلنسرها، بزرگ ترین معرف آنها هستند. اکثر فریلنسرهایی که در حوزه ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنند، نمونه کارهای خود را هم در پروفایلشان قرار می دهند. اما می توانید خودتان هم نمونه کارهای بیشتری را از فریلنسر خواهید.

در هر صورت فقط به توضیحاتی که در پروفایل ها نوشته شده بسنده نکنید. به خصوص وقتی صحبت از حوزه هایی مثل تولید محتواست که چارچوب گسترده ای دارد و تاحدودی سلیقه ای است، این خیلی مهم است که بدانید سبک کار این فریلنسر چیست.

صبر داشته باشید

در دنیای دیجیتال مارکتینگ یک قانون کلی داریم؛ وقتی بازاریابی دیجیتالی را برای کارمان شروع می کنیم، کمی زمان می برد تا نتایج آن را ببینیم. در واقع دیجیتال مارکتینگ، یک سرمایه گذاری بلندمدت است که برای تأثیرگذاری نیازمند زمان است؛ اما وقتی روی غلتک بیفتد، مسیر رشد را دوپله یکی برایمان طی می کند.

بنابراین وقتی با فریلنسرهای حوزه ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ همکاری می کنید، به او اعتماد کنید و اگر به سرعت نتیجه کار را ندیدید، دلسرد نشوید.

در آخر

امیدواریم با مطالعه این مطلب، دید روشن تری نسبت به حوزه بازاریابی دیجیتال پیدا کرده باشید و ژاکت سرویس را هم به عنوان پلتفرم ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ به خوبی شناخته باشید.

اگر یک فریلنسر هستید، می توانید همین حالا وارد ژاکت سرویس شوید، سرویس خود را تعریف کنید و برای همکاری با کارفرماها اعلام آمادگی کنید. اگر هم یک کارفرما هستید که به دنبال فریلنسرهایی در حوزه های متنوع بازاریابی دیجیتال هستید، مجموعه ای از نیروهای متخصص در ژاکت سرویس منتظر شما هستند. از همراهی شما سپاسگزاریم.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر تجارت‌نیوز