کد مطلب: ۶۹۶۱۶۵

بهترین شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ ایران و جهان در سال ۲۰۲۲

بهترین شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ ایران و جهان در سال ۲۰۲۲

امروزه دیجیتال مارکتینگ به یکی از پرطرفدارترین حوزه‌های شغلی مردم دنیا تبدیل شده است. شرکت‌های معتبر زیادی نیز در سراسر جهان به ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ می‌پردازند.

امروزه دیجیتال مارکتینگ به یکی از پرطرفدارترین حوزه های شغلی مردم دنیا تبدیل شده است. شرکت های معتبر زیادی نیز در سراسر جهان به ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ می پردازند. اگر جز علاقه مندان این زمینه شغلی جذاب و پول ساز هستید، آشنایی با بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ ایران و جهان در سال ۲۰۲۲ ایده های بسیار خوبی به شما می دهد. ابتدا به شرکت های دیجیتال مارکتینگ ایرانی پرداخته و در ادامه شرکت های دیجیتال مارکتینگ معتبر در جهان را معرفی خواهیم کرد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ آغازینو

یکی از معتبرترین نام ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی دیجیتال، آکادمی آغازینو است که در مشهد قرار دارد. شرکت آغازینو با ارائه دوره دیجیتال مارکتینگ ، توانسته نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد. در این آکادمی خدمات مختلفی مانند طراحی سایت، سئو و راه اندازی کسب و کار در سوشال مدیا ارائه شده و دوره های جامع دیجیتال مارکتینگ به صورت حضوری و آنلاین تحت نظر بهترین اساتید مجرب و حرفه ای ایران برگزار می گردد. رضایت مخاطبان و کارفرمایان از آکادمی آغازینو نشان دهنده تخصص عوامل شرکت و کیفیت عملکرد آن ها در حوزه بازاریابی دیجیتال می باشد.

99 1

همچنین آکادمی آغازینو از سال ۱۳۸۸ در حال فعالیت می باشد و برند آنلاینر را هم در اختیار دارد. بیش از ۲۰ متخصص در این شرکت دیجیتال مارکتینگ معتبر در حال فعالیت هستند.

شرکت دیجیتال مارکتینگ رشدانا

این شرکت بازاریابی دیجیتال اینگونه شروع داستان خود را بیان می کند:
همه چیز از یک دغدغه شروع شد. دغدغه شغل و سردرگمی. چالش بزرگ نیروی انسانی توانمند در کسب و کارها و این چنین بود که رشدانا متولد شد!
شرکت دیجیتال مارکتینگ رشدانا با ارائه خدمات بسیار زیاد شناخته می شود. البته در صدر این خدمات می توان به آموزش تیم سازی، آموزش حرفه ای و مقدماتی فتوشاپ و مباحث مختلف مربوط به دیجیتال مارکتینگ (در قالب دوره های کوتاه و جامع) اشاره کرد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس

یکی دیگر از بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ با بیش از ۱۰ سال سابقه در تهران، شرکت بازاریابی دیجیتال لوتوس می باشد. این شرکت تمرکز بیشتری بر ارائه خدمات طراحی وب، سئو و طراحی گرافیک دارد.

شرکت دیجیتال مارکتنیگ نوین

شرکت دیجیتال مارکتینگ نوین، با بیش از ۱۰ سال سابقه، یکی از بهترین سایت های آموزشی در زمینه مارکتینگ می باشد که مقالات این مجموعه، معمولا دارای رتبه های قابل توجهی است. شرکت نوین خدماتی مانند رپورتاژ و ساخت اپلیکیشن را در کنار آموزش های مربوط به دیجیتال مارکتینگ ارائه می دهد. این مجموعه بیش از ۳۰ عضو دارد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ مدیر سبز

یکی دیگر از بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در ایران، شرکت مدیر سبز می باشد. محبوبیت زیاد ژان بقوسیان توانسته دلیل حضور قدرتمند آن ها در حوزه آموزش های دیجیتال مارکتینگ شود. این شرکت با بیش از ۱۱ سال تجربه درخیابان ولیعصر تهران قرار دارد. مجموعه مدیر سبز در مباحث آموزشی زیادی فعالیت می کند که اکثر آن ها مرتبط با تولید محتوا می باشند.

شرکت دیجیتال مارکتینگ راتین

همکاری های بزرگ مثل اسنپ فود و مبین نت، این شرکت دیجیتال مارکتینگ را به کاندید یکی از محبوب ترین شرکت های بازاریابی دیجیتال در ایران تبدیل کرده است. این مجموعه دارای خلاقیت و روحیه گروهی بسیار خوبی می باشد. از خدمات آن ها می توان به رپورتاژ آگهی، سئو و تبلیغات نصب اپ در گوگل اشاره کرد.
در ادامه به معرفی بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ دنیا و جهان می پردازیم.

شرکت دیجیتال مارکتینگ webFX

7 14

طبق تجربه های گذشته که آمریکا را به عنوان سرزمین فرصت ها می شناسند، دیجیتال مارکتینگ خیلی زود در این کشور گسترده شد. یکی از قدیمی ترین و بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در جهان، شرکت وب اف ایکس می باشد. این شرکت با بیش از ۲۷ سال (تاسیس ۱۹۹۵) سابقه جزو بهترین شرکت های بازاریابی دیجیتال می باشد!

مجموعه وب اف ایکس حداقل قیمت پروژه خود را (در ارتباط با خدمات سئو) ۱۰۰۰ دلار عنوان کرده است. یکی دیگر از موارد قابل ذکر، تعداد اعضای این مجموعه می باشد که بین ۸۵۰ تا ۱۰۰۰ نفر پرسنل دارد!

شرکت دیجیتال مارکتینگ تئوری رویا (Dream Theory)

تئوری رویا! اسمی زیبا که خود نشان دهنده قدرت این شرکت بوده و یکی از خدمات این مجموعه، تبلیغات برندینگ خلاقانه (دیجیتال برندینگ) می باشد. تئوری رویا تمرکز بیشتری بر بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو) و سوشال مدیا مارکتینگ دارد.

ویلیام وایس، بنیانگذار تئوری رویا درمورد هدف تاسیس این شرکت بیان کرده است که سعی بر ایجاد بهترین تجربه برای مشتریان یک شرکت دیجیتال مارکتینگ دارد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ Lucdigi

این شرکت دیجیتال مارکتینگ یک تفاوت و مزیت بسیار جذاب دارد و برای متقاضیان مهاجرت به ترکیه مناسب می باشد. شرکت لوک دیگی در استانبول ترکیه قرار دارد و بیشتر تمرکز خود را بر روی تولید محتوا قرار داده است. این مجموعه بیش از ۵۰ پرسنل دارد.

از نکات قابل توجه این شرکت می توان به تلاش بسیار زیاد برای آموزش به مشتریان خود بیان کرد. آن ها با اولویت دادن به این شعار که مشتری باید پایه و اساس بازاریابی باشد، خود را به یکی از بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ تبدیل کرده است.

شرکت دیجیتال مارکتینگ Boostability

یکی از بزرگ ترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در دنیا، شرکت Boostability می باشد. این شرکت با بیش از ۱۰۰۰ پرسنل، برای مشتریان خود شروطی مثل عدم قبول پروژه های کوتاه مدت و سازمانی قرار داده است. این مجموعه در برلین آلمان قرار دارد. یکی از نکات جذاب این شرکت این است که می توانید همین الان درخواستی برای استخدام در این مجموعه بزرگ پر کنید.

این مجموعه در حدود ۸۰ درصد تمرکزش بر روی سئو و ۱۰ درصد بر روی طراحی سایت و بقیه برای بهینه سازی نرخ تبدیل می باشد. پس یکی از بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ موجود برای کار در خارج از کشور، شرکت Boostability می باشد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ ROIPUBLIC

یکی دیگر از شرکت های دیجیتال مارکتینگ موجود در استانبول ترکیه، شرکت روی پابلیک است. این مجموعه که از سال ۲۰۱۲ شروع به کار کرد، هم اکنون در حدود ۲۵۰ پرسنل دارد و پارتنرهای زیادی در فضای وب (مثل آمازون، اینستاگرام و گوگل) دارد.

شرکتی با داستان های موفقیت آمیز که بیشتر تمرکز خود را بر گوگل ادز و تبلیغات گوگل متمرکز کرده است. سایر خدمات این مجموعه سئو، چیدن استراتژی کسب و کار، مدیریت شبکه های احتماعی و غیره می باشد. یکی دیگر از شعب این آژانس دیجیتال مارکتینگ در ازمیر ترکیه قرار دارد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ Saruhanweb

یکی از معروف ترین و بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در سال ۲۰۲۲ بدون شک شرکت دیجیتال مارکتینگ Saruhanweb می باشد. این مجموعه با بیش از ۲۴۰ پرسنل توانسته به یکی از علم داران طراحی سایت در ترکیه تبدیل شود. در شرکت Saruhanweb با خدمات دیگری مانند برندینگ و سوشال مدیا هم ارائه می شود.

جمع بندی

اگر می خواهید به کسب و کار سنتی خود رونق ببخشید و یا شغل مناسب و به روزی برای خود انتخاب کنید، دیجیتال مارکتینگ بهترین گزینه است. بهتر است ابتدا بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ ایران و جهان در سال ۲۰۲۲ را بشناسید و با حوزه های مختلف بازاریابی دیجیتال آشنا شوید. سپس یکی از شرکت های معتبر در این زمینه مانند آکادکی آغازینو را انتخاب کرده و با گذراندن دوره های دیجیتال مارکتینگ به تخصص مورد نظرتان دست یابید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر تجارت‌نیوز