فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۸۹۰۶۹۲

ثبت‌نام کارت بانکی با امکان دریافت سود روزشمار ۲۶ درصدی

ثبت‌نام کارت بانکی با امکان دریافت سود روزشمار 26 درصدی

ثبت‌نام کارت جدید بانکی نکسو با امکان دریافت سود روزشمار 23 تا 26.1 درصدی امکان‌پذیر شد. این کارت که خدمت جدید گروه مالی فارابی است، با اتصال خودکار به صندوق درآمد ثابت هدیه، امکان دریافت سود روزشمار را برای دارندگان این کارت فراهم می‌کند.

ثبت‌نام کارت جدید بانکی نکسو با امکان دریافت سود روزشمار 23 تا 26.1 درصدی امکان‌پذیر شد. این کارت که خدمت جدید گروه مالی فارابی است، با اتصال خودکار به صندوق درآمد ثابت هدیه، امکان دریافت سود روزشمار را برای دارندگان این کارت فراهم می‌کند. فرایند ثبت‌نام و استفاده از این کارت بانکی بسیار ساده است و به‌صورت آنلاین انجام می‌شود و تمام قابلیت‌ها و امکانات کارت‌های بانکی معمول را بعلاوه پرداخت سود روزشمار دارد.

کارت نکسو چیست؟

گروه مالی فارابی با همکاری بانک پاسارگاد شرایط استفاده از خدمت جدیدی را برای مشتریان شبکه بانکی فراهم کرده است. این خدمت جدید تحت عنوان کارت سرمایه‌گذاری نکسو معرفی شده و هر کسی که از کارت بانکی استفاده می‌کند، می‌تواند با ثبت‌نام آنلاین و بدون مراجعه حضوری، نسبت به دریافت رایگان این کارت اقدام کند. مهمترین مزیت استفاده از این کارت، پرداخت سود روزشمار تا 26.1 درصد است. با توجه به توسعه زیرساخت فنی و مالی کارت نکسو توسط فارابی، مشتری هیچ‌وقفه‌ یا پیچیدگی خاصی در استفاده این کارت تجربه نمی‌کند و به‌سادگی می‌تواند از نکسو در خرید آنلاین، خرید از دستگاه‌های کارتخوان، کارت‌ به کارت،‌ انتقال پایا و ساتنا و… استفاده کند.

چرا بهتر است نکسو را جایگزین کارت‌های معمولی بانک کنیم؟

همان‌طور که می‌دانید سود بانکی محدودیت‌های متعددی دارد و نمی‌توان آن را به‌عنوان یک فرصت سرمایه‌گذاری در نظر گرفت. نهایت سودی که بتوانید از کارت‌های بانکی دریافت کنید، بین 10 تا 15 درصد است. باید توجه داشته باشید این سود هم تنها به‌صورت ماه‌شمار لحاظ می‌شود. یعنی اگر طی یک ماه 100 میلیون تومان در حساب‌ بانکی‌تان داشته باشید و فقط یک روز این دارایی به یک میلیون تومان کاهش یابد، بانک به کمترین مانده حساب شما در یک ماه سود پرداخت می‌کند. در واقع سودی که شما دریافت می‌کنید، صرفا مربوط به همان یک میلیون تومان است و بابت تمام روزهایی که پول بیشتری در حساب بانکی‌تان موجود داشتید، هیچ سودی به شما تعلق نمی‌گیرد.

اما گروه مالی فارابی برای نخستین بار با استفاده از ابزارهای پیشرفته مالی در بازار سرمایه توانسته راه‌کار مناسبی تحت عنوان کارت نکسو معرفی کند. این کارت جدید بانکی هم قابلیت‌های کارت‌های معمول را دارد و هم امکان سرمایه‌گذاری را برای دارندگان آن فراهم می‌کند.

به‌اعتقاد کارشناسان، نکسو را می‌توان یکی از موفق‌ترین پل‌های واسط بازار سرمایه و سیستم بانکی کشور در نظر گرفت که با استفاده از روش‌های نوین سرمایه‌گذاری، امکان کسب سود روزشمار را برای دارندگان این کارت فراهم کرد.

متقاضیان استفاده از کارت نکسو کافیست از طریق این لینک ثبت‌نام کنند و به هر مقدار که می‌خواهند دارایی خود را به صندوق سرمایه‌گذاری درآمد ثابت هدیه فارابی منتقل کنند. پس از آن هر ریال موجودی مشتری به چرخه سرمایه‌گذاری وارد شده و فرایند پرداخت سود روزشمار آغاز می‌شود. توجه داشته باشید این سرمایه‌گذاری هیچ وقفه یا اختلالی در دسترسی مشتری به موجودی حساب بانکی ایجاد نمی‌کند و در هر لحظه از شبانه‌روز می‌توان همانند کارت‌های معمولی بانکی، از کارت نکسو استفاده کرد.

چگونه کارت نکسو را دریافت کنیم؟

ثبت نام و صدور کارت نکسو به صورت آنلاین و از طریق این لینک انجام می‌شود؛ بنابراین به راحتی می‌توانید با وارد کردن اطلاعات، کارت نکسو را درب منزل خود دریافت کنید. برای دریافت سود نیز باید حتما از طریق سامانه یکپارچه فارابی‌زون در صندوق هدیه فارابی سرمایه‌گذاری کنید.

اگر جهت استفاده یا فعال‌سازی کارت نکسو به راهنمایی نیاز دارید، در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید با کارشناسان مرکز پشتیبانی فارابی با شماره 1561(بدون پیش‌شماره) در ارتباط باشید.

 

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.