خبر مهم:

کد مطلب: ۱۸۵۶۶۱

افزایش شدید قیمت دو محصول رنو

افزایش شدید قیمت دو محصول رنو

شرکت نگین‌‌خودرو در جدیدترین قیمت‌گذاری محصولاتش، ۲ محصول تلیسمان و کلئوس را ۳۹ و ۶۳.۵ میلیون تومان گران کرد.

شرکت نگین‌‌خودرو در جدیدترین قیمت‌گذاری محصولاتش، ۲ محصول تلیسمان و کلئوس را ۳۹ و ۶۳.۵ میلیون تومان گران کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، شرکت نگین‌خودرو قیمت تلیسمان ۲۰۱۸ را ۳۹ میلیون تومان افزایش داد و قیمت ۲۴۹ میلیون تومانی را برای این خودرو تعیین کرد. همچنین قیمت کلئوس ۲۰۱۸ با افزایش ۶۳.۵ میلیون تومانی همراه شده و قیمت ۲۹۸.۵ میلیون تومانی برای این خودرو تعیین شده است.

در عین حال، قیمت تلیسمان ۲۰۱۷ نیز با افزایش ۳۴ میلیون تومانی به ۲۳۹ میلیون تومان رسیده و کلئوس ۲۰۱۷ نیز با رشد قیمت ۵۳ میلیون تومانی، از سوی نگین‌خودرو ۲۳۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

این افزایش قیمت‌ها در حالی اتفاق افتاده که هنوز خودروهای ثبت سفارش شده با دستورالعمل جدید قیمت‌گذاری خودرو به کشور وارد نشده‌اند.

از سویی، شرکت نگین‌‌خودرو یک نمایندگی رسمی واردات محصولات رنو به ایران محسوب می‌شود که در واردات خودروها از برخی تخفیف‌های شرکت مادر برخوردار است و به همین دلیل قیمت تمام شده محصولاتش با قیمت واردات خودرو توسط شرکت‌های متفرقه متفاوت است.

در این شرایط دفتر بازرسی وزارت صنعت باید نظارت بیشتری بر قیمت‌گذاری خودروها داشته باشد تا مشخص شود قیمت خودروها با احتساب نرخ جهانی و هزینه‌هایی مانند شماره‌گذاری، اسقاط و حمل‌ونقل در چه حدی باید باشد.

منبع: فارس

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.