کد مطلب: ۱۹۶۶۰۷

برف تامین آب پایتخت را مختل نکرد

برف تامین آب پایتخت را مختل نکرد

قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: علی‌رغم بارش برف در استان تهران برای تامین آب تاکنون دچار هیچ مشکلی نشدیم و پیش‌بینی می‌شود که مشکلی برای این مساله به وجود نیاید.

علیرضا نوذری‌پور، اظهار کرد: برق برخی از تاسیسات دچار قطعی شد، اما با همکاری با برق منطقه‌ای مناطق مربوطه توانستیم در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل را برطرف کنیم.

به گزارش تجارت‌نیوز ، وی با بیان این‌که این مساله دچار قطع آب نشده است، اظهار کرد: در برخی مناطق نیز با سیستم برق اضطراری توانستیم مشکل را برطرف کنیم و باید اعلام کرد که در استان تهران هیچ مشکلی برای تأمین آب وجود ندارد.

وی تصریح کرد: با توجه به ورود جبهه هوای سرد و کاهش شدید دمای هوا و به منظور حفاظت کنتورهای آب از یخ‌زدگی و شکستگی و همچنین جلوگیری از بروز خسارت، لازم است مشترکان شهرهای استان مواردی را رعایت کنند.

به گفته نوذری‌پور، پوشش کنتور و لوازم جانبی آن با استفاده از پوشال، پشم شیشه یا سایر پوشش‌های مناسب باید انجام شود؛ البته این کار لازم است به صورتی باشد که کنتور آب به‌راحتی قابل قرائت باشد.

قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان اینکه جلوگیری از ورود و تجمع آب در داخل حوضچه کنتور و نصب دریچه کنتور روی حوضچه فاقد دریچه از دیگر مواردی است که در این فصل باید انجام شود، گفت: شهروندان توجه کنند در صورت یخ‌زدگی کنتور و لوله‌های رابط از گرم‌کردن ناگهانی کنتور و استفاده از آب جوش یا ایجاد آتش در اطراف کنتور جدا خودداری شود.

نوذری‌پور اظهار کرد: در صورت بروز هر گونه حادثه‌ای مشترکان می‌توانند با سامانه تلفنی ۱۲۲ تماس بگیرند و همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل ایجاد شده را برطرف خواهند کرد.

منبع: ایسنا

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.