کد مطلب: ۸۶۵۹۵۵

ابراهیم رئیسی پس از بازگشت از زادگاهش، مشهد:

ایران بیش از هر زمانی امنیت دارد / دشمن در افول است

ایران بیش از هر زمانی امنیت دارد / دشمن در افول است

ابراهیم رئیسی در سفر خود به مشهد بیان کرد: امروز فضای کشور در همه عرصه‌ها فضای کار، تلاش، مجاهدت و پیشرفت بوده و دشمنی که با فتنه و آشوب به‌دنبال متوقف ساختن حرکت رو به پیشرفت کشور و انقلاب بود، در وضعیت نا امیدی و افول است.

به گزارش تجارت‌نیوز ، ابراهیم رئیسی با اشاره به شکست مفتضحانه پروژه دشمنان برای به آشوب کشاندن کشور و متوقف ساختن پیشرفت‌های نظام و انقلاب اسلامی در جریان اغتشاشات سال گذشته گفت: امروز فضای کشور در همه عرصه‌ها فضای کار، تلاش، مجاهدت و پیشرفت بوده و دشمنی که با فتنه و آشوب به‌دنبال متوقف ساختن حرکت رو به پیشرفت کشور و انقلاب بود، در وضعیت نا امیدی و افول است.

رئیسی با اشاره به قساوت و بی‌رحمی دشمنان و برخی پادوهای آنان در به شهادت رساندن شهدای مدافع امنیت در اغتشاشات سال گذشته تصریح کرد: امروز به برکت خون این شهدا کشورمان بیش از هر زمان دیگری امنیت دارد و همه ما وظیفه داریم نسبت به آرمان بلند این شهیدان وفادار بمانیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه خانواده معظم شهدا پرچم‌های برافراشته ایثار و شهادت در سراسر کشور هستند، افزود: این پرچم‌ها همواره باید برافراشته نگه داشته شود تا همچنان یاد شهید و شهادت و ایثار و گذشت در کشور باقی بماند.

آن‌طور که ایسنا نوشته است، رئیسی با تاکید بر اینکه همه مدیران و مسئولان نیز باید بدانند که امنیت کشور و جایگاه امروز آنان مرهون خون شهدا و از خودگذشتگی آنهاست، افزود: ایستادگی و صلابت ملت ایران، به‌ویژه خانواده معظم شهدا، نوید دهنده آینده‌ای بسیار روشن برای انقلاب اسلامی است.

شهید سلمان امیراحمدی از شهدای مدافع امنیت است که در اغتشاشات سال گذشته در منطقه ۱۷ تهران به شهادت رسید.

فرزند دیگر این خانواده، شهید روح‌الله امیراحمدی نیز سال ۸۵ در راه امر به معروف و نهی از منکر به شهادت رسیده بود.

همچنین مرحوم حسینعلی امیراحمدی پدر شهیدان امیراحمدی نیز پس از یکبار جانبازی به دست منافقین و چندین بار مجروحیت در دفاع مقدس، در اسفند سال ۹۸ درگذشت.

سفر رئیسی به مشهد

ابراهیم رئیسی عصر پنجشنبه وارد مشهد شد. هدف از سفر او به مشهد بررسی وضعیت خدمت‌رسانی‌ به زائران دهه آخر صفر و زیارت امام هشتم (ع) بود.

به نقل از ایرنا، طبق آمار رسمی مسئولان استانداری خراسان رضوی از ١۵ شهریور ماه بیش از دو میلیون زائر وارد مشهد شده‌اند که سفر ۸۰ درصد با خودروی شخصی و ناوگان حمل ونقل عمومی جاده‌ای صورت گرفته است، پیش‌بینی می شود مشهد در دهه پایانی ماه صفر پذیرای هشت میلیون زائر باشد.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.