خبر فوری:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۲۶۴۰

اقتصاد در دوره شهید رئیسی روی ریل افتاد

اقتصاد در دوره شهید رئیسی روی ریل افتاد

فعال سیاسی اصولگرا گفت: آیت الله رئیسی رییس جمهوری بود که با تمام وجود فعالیت کرد و درصدد حل مشکلات ملت شب و روز، تعطیل و غیرتعطیل نمی‌شناخت و مخلصانه برای رضای خدا و مردم کار می‌کرد، البته خدا هم پاداشش را داد. مهم این است که اقتصاد در دوره ایشان روی ریل افتاد و به همین دلیل شاهد کاهش نرخ تورم، کاهش نرخ بیکاری و بهبود سایر شاخص های اقتصادی هستیم.

 

به گزارش تجارت‌نیوز، غلامرضا مصباحی مقدم درباره اقدامات اقتصادی شهید جمهور اظهار داشت: آیت الله رئیسی رییس جمهوری بود که با تمام وجود فعالیت کرد و درصدد حل مشکلات ملت شب و روز، تعطیل و غیرتعطیل نمی‌شناخت و مخلصانه برای رضای خدا و مردم کار می‌کرد، البته خدا هم پاداشش را داد. 

وی با بیان اینکه این کمتر از ٣ سال دولت سیزدهم برای مردم به یادگاری می‌ماند، گفت: مردم از این بعد درباره تلاش‌های رییس جمهور یاد خواهند کرد. 

مصباحی‌مقدم تاکید کرد: مهم این است که اقتصاد در دوره ایشان روی ریل افتاد و به همین دلیل شاهد کاهش نرخ تورم، کاهش نرخ بیکاری و بهبود سایر شاخص های اقتصادی هستیم. بهبود معیشت مردم در دستور کار رییس جمهوری بود و ۶١ میلیون نفر که ٧٠ درصد خانوار کشور را مشمول می‌شود تحت پوشش کالابرگ الکترونیکی قرار گرفتند که در این اقدام ١١ قلم کالا به قیمت سال ١۴٠١ به مردم ارائه شد. این حداقل معیشتی بود که در این شرایط ارائه آن به مردم در اختیار دولت بود. 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: رییس جمهور دیپلماسی خارجی ایران را بسیار گسترده دنبال می‌کرد و روابط کشورمان را با کشورهای همسایه بسیار افزایش داد.

وی گفت: همچنین میزان تولید فروش نفت را افزایش داد به طوریکه از ٣٠٠ هزار بشکه در روز به یک میلیون ۴٠٠ هزار بشکه افزایش پیدا کرد و مهم این است که درآمدهای حاصل از فروش نفت و صادرات همه به دستمان می‌رسد برخلاف دولت قبل که درآمدها بلوکه شده بود.

مصباحی مقدم تاکید کرد: وی اقدامات بسیار اثرگذاری انجام داد که جای تشکر از روح آن بزرگوار دارد امیدواریم که خداوند معامله به احسن وجه را با شهدای خدمت داشته باشد.

منبع : ایلنا

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.