خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۴۴۷۷

غضنفرآبادی: قالیباف در انتخابات ثبت‌نام می‌کند

حجم ویدیو: ۳.۲۲M مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۱:۲۸ دانلود ویدیو

رئیس موقت فراکسیون اکثریت مجلس دوازدهم با بیان اینکه بیش از ۱۶۰ نماینده از قالیباف برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرده‌اند، گفت: آقای قالیباف این دعوت را بی‌پاسخ نمی‌گذارد و به آن پاسخ مثبت می‌دهد.

به گزارش تجارت‌نیوز، حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی اظهار کرد: بیش از ۱۶۰ نماینده مجلس دوازدهم در نامه‌ای از آقای قالیباف برای ثبت‌نام و کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری دعوت کرده‌اند.

وی در پاسخ به اینکه گویا قالیباف در جلسات ۲ فراکسیون سیاسی مجلس سخنی درباره کاندیدا نشدن در انتخابات بیان کرده بود، گفت: آقای قالیباف نگفته بود که ثبت‌نام نمی‌کند بلکه گفته بود تمایلی به حضور ندارد.

این نماینده مجلس ادامه داد: معمولا افراد تمایلی به حضور ندارند و این درخواست مردمی است که برای آن‌ها تکلیف ایجاد می‌کند.

غصنفرآبادی همچنین گفت: اکنون بیش از ۱۶۰ نماینده مجلس دوازدهم از آقای قالیباف برای حضور در انتخابات دعوت کرده‌اند که تصور می‌کنم ایشان پاسخ مثبت به این درخواست می‌دهد چون نماینده‌ها مردمی هستند و از جانب مردم درخواست می‌دهند پس ایشان درخواست را بی‌پاسخ نمی‌گذارد و به آن جواب مثبت می‌دهند.

منبع : ايسنا

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.