خبر فوری:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۶۲۳۹

ابراز خوشحالی فراکسیون مستقلین از حضور پزشکیان در انتخابات

ابراز خوشحالی فراکسیون مستقلین از حضور پزشکیان در انتخابات

نماینده مردم بستان آباد و عضو هیات موسس فراکسیون مستقلین مجلس دوازدهم گفت: خوشحالیم که یکی از اعضای فعال و موثر فراکسیون مستقلین مجلس به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری در عرصه رقابت‌ها حضور دارد.

به گزارش تجارت‌نیوز، غلامرضا نوری، درخصوص دستور کار جلسه امروز این فراکسیون گفت: نخستین دستور جلسه امروز فراکسیون موضوع انتخابات هیات رییسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس بود که مقرر شد بعد از قطعیت اسامی و فهرست اعضای کمیسیون‌ها و در جلسه آینده در این رابطه تصمیم گیری شود.

وی ادامه داد: موضوع دوم انتخابات ریاست جمهوری بود و بررسی راهکارهایی که فراکسیون می‌تواند برای برگزاری و داشتن یک انتخابات با مشارکت حداکثری در هشتم تیر ماه وارد شود؛ در این مسیر ما خوشحالیم که یکی از اعضای فعال و موثر فراکسیون مستقلین مجلس به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری در عرصه رقابت‌ها حضور دارند و این یک نقطه قوتی برای فراکسیون مستقلین مجلس شد که توانسته در انتخابات ریاست جمهوری هم با یک نامزد و انگیزه بیشتر حضور پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم حضور و مشارکت گسترده در انتخابات ۸ تیر ماه داشته باشند. تغییر در مدیریت قوه مجریه کشور یک هدف در دسترس است و با مشارکت مردم قابل تحقق می‌یابد.

 

منبع : ایلنا

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.