کد مطلب: ۲۹۳۰۰۹

سازمان حمایت قیمت فروش برنج هندی و پاکستانی را اعلام کرد

سازمان حمایت قیمت فروش برنج هندی و پاکستانی را اعلام کرد

سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، حداکثر قیمت فروش وارد کننده و مصرف کننده برنج هندی و پاکستانی را تعیین و اعلام کرد.

سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان درنامه ای به روسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها، حداکثر قیمت فروش وارد کننده در مبادی ورودی، و حداکثر قیمت مصرف کننده با احتساب کلیه هزینه‌ها را برای برنج هندی و پاکستانی تعیین و اعلام کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز،در این نامه آمده است: در راستای ضرورت نظارت بهینه بر قیمت و توزیع کالاهای اساسی بهره مند از ارز رسمی و مطابق بررسی استاد و مدارک دریافتی از شرکت های واردکننده انواع برنج، حداکثر قیمت فروش کیفی ترین «برنج هندی ۱۱۲۱ و پاکستانی» در مبادی ورودی کشور و قیمت مصرف کننده تعیین شد.

بر این اساس؛ برای هر کیلوگرم برنج هندی ۱۱۲۱ حداکثر قیمت فروش واردکننده در مبادی ورودی ۷۰ هزار ریال و حداکثر قیمت فروش مصرف کننده با احتساب کلیه هزینه ها ۸۰ هزار ریال تعیین شده است.

همچنین برای هر کیلوگرم برنج پاکستانی باسماتی حداکثر قیمت فروش واردکننده در مبادی ورودی ۷۲ هزار ریال و حداکثر قیمت فروش مصرف کننده با احتساب کلیه هزینه ها ۸۲ هزار ریال تعیین شده است.

2876698

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.