فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۸۰۴۶۸۳

شرایط فروش کامیون امپاور در بورس کالا اردیبهشت ۱۴۰۲

شرایط فروش کامیون امپاور در بورس کالا اردیبهشت 1402

اولین مرحله فروش کشنده امپاور در بورس کالا ویژه سال 1402، فردا، سه‌شنبه 12 اردیبهشت‌ماه، برگزار می‌شود. برای این مرحله، متقاضیان ثبت‌نام امپاور در بورس کالا فقط امکان خریداری کشنده امپاور BD500 را دارند. اما خرید این محصول بهمن دیزل چه شرایطی دارد؟

به گزارش تجارت‌نیوز ، ششمین مرحله ثبت‌نام کشنده امپاور بهمن دیزل در بورس کالا، فردا، سه‌شنبه، 12 اردیبهشت 1402، برگزار می‌شود. در این مرحله، متقاضیان می‌توانند کشنده امپاور BD500 را با مدل 1402 خریداری کنند. جزئیات قیمت کامیون کشنده امپاور در بورس کالا، مطابق جدول زیر اعلام شده است:

امپاور

همان‌طور که در جدول بالا مشخص است در این طرح 130 دستگاه امپاور 500 با قیمت پایه چهار میلیارد و 230 میلیون تومان و با احتساب مالیات 9 درصدی و هزینه جانبی 13.7 میلیون تومانی در بورس کالا عرضه می‌شود. تاریخ تحویل این کشنده‌ها سه ماهه است و تا 12 تیر 1402 به دست خریداران می‌رسد.

در آخرین عرضه این محصول که اسفند ماه انجام شد، قیمت پایه آن سه میلیارد و 130 میلیون تومان بود و با قیمت نهایی چهار میلیارد و 968 میلیون تومان به دست مصرف‌کنندگان رسید.

مشخصات امپاورهای عرضه‌شده

بر اساس بخشنامه فروش کشنده امپاور، تمامی خودروها مجهز به کولر درجا و کیت ADR جهت حمل کالای خطرناک هستند. همچنین صدور سند و شماره‌گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.

متقاضیان شرکت در طرح فروش با مراجعه به صفحه مربوط به شرایط فروش بهمن دیزل می‌توانند از جزئیات آن خبردار شوند.

برای مطالعه بیشتر صفحه خودرو تجارت‌نیوز را دنبال کنید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.