خبر فوری:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۴۹۸۸۴۰

دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران در گفتگو با تجارت‌نیوز:

پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۲۴ آذر ۹۹ / طلا فردا ارزان می‌شود

پیش‌بینی قیمت طلا فردا 24 آذر 99 / طلا فردا ارزان می‌شود

دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران می‌گوید: چنانچه فردا قیمت انس جهانی طلا و قیمت دلار کاهش یابد، احتمالا قیمت طلا و سکه فردا ارزان می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز ، قیمت انس جهانی طلا امروز به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی هزار و 839 دلار ثابت باقی ماند. قیمت دلار هم نسبت به دیروز 120 تومان افت کرد و با قیمت 25 هزار و 850 تومان معامله شد.

به گفته دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران، چنانچه فردا قیمت انس جهانی طلا و قیمت دلار کاهش یابد، قیمت طلا و سکه هم فردا ارزان می‌شود.

نادر بذرافشان می‌گوید: در یک هفته گذشته تقاضا برای خرید مصنوعات طلا و سکه به پایین‌ترین حد خود رسیده است. عدم تقاضا برای خرید طلا و سکه باعث شده که از ابتدای هفته قیمت طلا و سکه مجددا ارزان شود.

روز گذشته محمد کشتی‌آرای، نایب رئیس دوم اتحادیه طلای تهران گفته بود: «قیمت طلا با قیمت دلار قابل پیش‌بینی است. وقتی در اول هفته قیمت دلار روند نزولی دارد یعنی قیمت طلا تا پایان هفته چندان گران نمی‌شود. بنابراین پیش‌بینی می‌شود قیمت طلا ثابت باقی بماند.» این در حالی است که قیمت طلا نسبت به روز گذشته کاهش جزئی داشت.

انواع سکه ارزان شد

بذرافشان در ادامه با اشاره به قیمت انواع سکه اظهار کرد: قیمت طلای 18 عیار نسبت به روزگذشته سه هزار تومان ارزان شد و با نرخ یک میلیون و 135 هزار تومان معامله شد. سکه طرح جدید نسبت به روز گذشته 150 هزار تومان کاهش یافت و با قیمت 12 میلیون و 50 هزار تومان فروخته شد.

همچنین امروز قیمت نیم سکه نسبت به دیروز ثابت ماند و با قیمت شش میلیون و 400 هزار تومان معامله شد. ربع سکه و سکه گرمی هم با کاهش جزئی به قیمت چهار میلیون و 370 هزار تومان و دو میلیون و 420 هزار تومان داد و ستد شد.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.