کد مطلب: ۵۸۷۳۶۴

نوسانات قیمت دلار نیمایی، بر خلاف روند بازار

نوسانات قیمت دلار نیمایی، بر خلاف روند بازار

دلار امروز در سامانه نیما با اندکی افزایش نرخ نسبت به روز گذشته معامله شد، این در حالی بود که نرخ ارز در بازار این روز‌ها روند کاهشی دارد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، آمار بانک مرکزی نشان می‌دهد سامانه نیما امروز شاهد عرضه حدود ۱۱۱ میلیون دلار به صورت حواله به منظور تامین ارز واردات کشور بوده است.

از این میزان عرضه حدود ۷۸ میلیون دلار معامله شده و براساس معاملات انجام شده، میانگین موزون نرخ دلار نیمایی ۲۳۳،۹۵۵ ریال بوده است.

نرخ دلار در بازار آزاد هم به حدود ۲۷ هزار تومان کاهش یافته است ( خبرگزاری صدا و سیما ).

قیمت دلار آمریکا روز گذشته مرز ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان را از دست داد. قیمت دلار نتوانست به بالای این مرز بازگردد و افت قیمت دلار در طول معاملات امروز ادامه یافت.

آنگونه اقتصادنیوز گزارش داده است، قیمت دلار در شروع معاملات امروز روی ۲۷ هزار و ۳۵۰ تومان قرار داشت. مرز حساس بعدی برای دلار قیمت ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومان عنوان می‌شد.

قیمت دلار در آخرین ساعات معاملات امروز پشت مرز ۲۷ هزار تومان متوقف شد و روی ۲۷ هزار و ۲۰ تومان قرار گرفت. همراه با افت قیمت دلار قیمت درهم امارات نیز کاهش یافت. قیمت درهم عصر روز گذشته روی ۷ هزار و ۴۸۰ تومان قرار داشت. قیمت درهم معاملات امروز را با قیمت ۷ هزار و ۴۵۰ تومان آغاز کرد و در نهایت روی ۷ هزار و ۴۱۰ تومان قرار گرفت.

آخرین اخبار حوزه ارز، طلا و سکه را در صفحه طلا و ارز تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.