کد مطلب: ۷۹۸۴۹۰

قیمت سکه پارسیان امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۲

قیمت سکه پارسیان امروز 27 فروردین 1402

جدیدترین قیمت انواع سکه پارسیان امروز یکشنبه 27 فروردین در بازار اعلام شد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، آخرین قیمت سکه پارسیان امروز 27 فروردین را در ادامه بخوانید.

سکه پارسیان

سکه امامی در کف کانال 31 میلیون تومان قرار گرفت و با قیمت ۳۱ میلیون و ۹۱ هزار تومان بسته شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با قیمت دو میلیون و ۵۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان در آخرین معامله روز گذشته بسته شد. این در حالی است که نرخ بازگشایی طلا روز گذشته (شنبه ۲۶ فروردین) دو میلیون و ۵۵۶ هزار 100 تومان بوده است. طلای دست دوم نیز با قیمت دو میلیون و ۴۸۰ هزار تومان به کار خود پایان داد.

به اعتقاد تحلیلگران بازار این تاثیر مستقیم قیمت دلار است که قیمت طلا و سکه را در مسیر نزولی قرار داده است. هر چند هفته گذشته دلار روند نسبتا باثباتی داشت و در دو پله ابتدایی کانال پنجم نوسان داشت، اما قیمت در بازار فلز زرد بدون توجه به محدوده دو هزار دلاری انس جهانی طلا در مسیر کاهشی قرار گرفت.

گفتنی است بازارهای جهانی در تعطیلی پایان هفته به سر می‌برند و انس جهانی طلا فعلا با قیمت ثابت ۲.۰۰۴.۲۶ دلار معامله می‌شود.

قیمت طلا و انواع سکه در بازار

قیمت سکه امامی در آخرین معامله روز گذشته با قیمت 31 میلیون و ۹۱ هزار تومان بسته شد. این قطعه از سکه حبابی حدود هفت میلیون و ۵۳ هزار تومان دارد. سکه بهار آزادی نیز با قیمت ۲۸ میلیون و ۹۲ هزار تومان به کار خود پایان داد. روز گذشته حباب این قطعه چهار میلیون و ۴۷ هزار تومان شد.

از سوی دیگر قیمت نیم سکه امروز ۱۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و حباب آن 6 میلیون ۷۸۸ هزار تومان شد. قیمت ربع سکه نیز به ۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و قیمت سکه گرمی نیز به 6 میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید. همچنین حباب ربع سکه پنج میلیون و ۵۸۶ هزار تومان و حباب سکه گرمی نیز به سه میلیون و ۷۴۰ هزار تومان رسید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر