خبر مهم:

کد مطلب: ۹۰۹۸۵۱

بازگشت رسول صدرعاملی به سینما با «زیبا صدایم کن»

بازگشت رسول صدرعاملی به سینما با «زیبا صدایم کن»

جزئیات جدیدی از فیلم سینمایی رسول صدرعاملی به نام «زیبا صدایم کن» منتشر شده است.​

به گزارش تجارت نیوز، رسول صدرعاملی از سال ۱۳۹۶ که «سال دوم دانشکده من» را در مقام کارگردان ساخت، دیگر فیلمی نساخت و علاوه بر «جنگل پرتقال» در این فاصله تهیه‌کننده «شنای پروانه» محمد کارت بود.

حالا محمدرضا کریمی‌صارمی معاون تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبر داد که در نشستی با حضور حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری، رسول صدرعاملی کارگردان و سیدمازیار هاشمی تهیه‌کننده درباره تولید فیلم سینمایی «زیبا صدایم کن» گفت‌وگو شده است. این نشست را آغاز پیش تولید فیلم عنوان کرد و از آغاز فیلمبرداری این اثر در آینده نزدیک در تهران خبر داد.

وی تصریح کرد: آقای صدرعاملی دو سال است که روی فیلم‌نامه «زیبا صدایم کن» کار کرده است. این اثر جدیدترین تولید کانون پرورش فکری در حوزه فیلم‌سازی است و براساس اقتباس از کتاب «زیبا صدایم کن» نوشته فرهاد حسن‌زاده ساخته می‌شود.

معاون تولید کانون با بیان این‌که فیلم «زیبا صدایم کن» برای نمایش در جشنواره فیلم فجر امسال آماده می‌شود گفت: تلاش گروه سازنده این است که فیلم نوجوان‌پسند تولید کنند و باتوجه به تجربه‌ای که آقای صدرعاملی در حوزه سینمای نوجوان دارند، امیدوارم فیلم خوب و قابل قبولی باشد.

وی افزود: کانون پرورش فکری چند سالی است به اقتباس نگاه ویژه‌ای دارد؛ به همین دلیل این اثر هم برگرفته از تولیدات کانون و رمان نوجوان است.

کریمی‌صارمی بیان کرد: محل ‌ساخت فیلم «زیبا صدایم کن» خیابان ولیعصر تهران است و جذابیت داستان این است که حوادث در یک روز اتفاق می‌افتد.

معاون تولید کانون با اشاره به این‌که در این نشست رسول صدرعاملی نکاتی درباره اهمیت خانواده مطرح کرد ادامه داد: مدیرعامل کانون هم مواردی که برایش مهم بود از جمله توجه به بخش خانواده و نوجوان دهه هشتادی را مطرح و بر اهمیت توجه به استانداردهای فیلم‌سازی کانون در این فیلم تاکید کرد تا مخاطب بتواند با آن ارتباط برقرار کند.

معاون تولید کانون اظهار داشت: تولی‌گری از مهم‌ترین سیاست‌های کانون و بخش سینمایی آن در سال ۱۴۰۳  است و تلاش می‌کنیم از فیلم‌نامه‌های اقتباسی که در شورای عالی کانون تصویب می‌شود حمایت کنیم. تا امروز سه فیلم را در دستور کار خود دادیم تا با حمایت‌های مالی که کانون پرورش فکری انجام می‌دهد جریان جدیدی در چرخه اکران و تنوع بخشیدن به موضوع‌های سینمای ایران، سینمای کودک و به‌ویژه سینمای نوجوان ایجاد شود.

منبع : ایسنا

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.