فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۳۸۵۸

قیمت چند خانه در شرق تهران +جدول قیمتی

قیمت چند خانه در شرق تهران +جدول قیمتی

برخی از مشاوران املاک در شرق پایتخت می گویند: هم‌اکنون رکود بیشتر شده و کسی رغبت به معامله ندارد و به اصطلاح فایل‌ها دپویی شدند.

به گزارش تجارت‌نیوز، واسطه‌گران ملکی در رابطه با تعداد فروشندگان و وضعیت معاملات مسکن می‌گویند: هم‌اکنون رکود بیشتر شده و کسی رغبت به معامله ندارد و به اصطلاح فایل‌ها دپویی شدند.

یک واسطه‌گر ملکی در محله تهرانپارس به اکوایران می‌گوید: پس از کاهش قیمت دلار، برخی از مالکان قیمت ملک خود را کاهش داده‌اند.

وزیر راه و شهرسازی از افتتاح ۵۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: با قانون ساماندهی بازار مسکن، زمین و اجاره‌بها می توانیم مداخلات خوبی در بازار داشته باشیم.

به گفته وی تعداد معاملات ملکی نیز کاهش یافته است و وضعیت در حالت رکود قرار دارد؛ متوسط قیمت هر مترمربع مسکن در این محله حدود 120 میلیون تومان است. در برخی نقاط که طرفدار کمتری دارد به ازای هرمترمربع 90 تا 100 میلیون تومان و در نقاطی که طرفدار بیشتری دارد، بین 150 تا 160 میلیون تومان تعیین می‌شود.

طبق داده‌های مرکز آمار، تورم ماهانه کل کشور معادل ۲.۸۳ درصد بوده است. این نرخ به معنای افزایش ۲.۸۳ درصدی میانگین قیمت‌ها در اردیبهشت ماه امسال بوده است.

آپارتمانی 60 متری و 20 سال ساخت در تهرانپارس غربی، 4 میلیارد تومان و  در محله تهرانپارس شرقی، واحدی 57 متری و 17 سال ساخت، 3 میلیارد و 700 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

همچنین واحدی با 128 مترمربع زیربنا و 4 سال ساخت، 14 میلیارد تومان و واحدی دیگر با 123 مترمربع زیربنا و 1 سال ساخت، 16 میلیارد و 900 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

پارس

منبع : اکوایران

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.