کد مطلب: ۸۵۵۲۵۷

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

قیمت خودرو امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۲/ شیب نزولی قیمت در بازار خودرو ادامه دارد

قیمت خودرو امروز 30 مرداد 1402/ شیب نزولی قیمت در بازار خودرو ادامه دارد

قیمت خودرو، امروز، دوشنبه، 30 مرداد 1402، کار خود را نزولی آغاز کرد تا همچنان شیب بازار رو به پایین باشد. مطابق با پیگیری‌های تجارت‌نیوز از نمایشگاه‌های تهران این کاهش قیمت‌ها نتوانستند حجم معاملات را در بازار خودرور افزایش دهند.

به گزارش تجارت‌نیوز ، بازار خودرو روزهای عجیبی را طی می‌کند و اگر قرار باشد تا وضعیت این روزهای بازار خودرو را در یک کلمه توصیف کرد، تنها باید از کلمه بلاتکلیف استفاده کرد. بررسی روند پنج ماهه قیمت‌ها در بازار خودرو به‌خوبی دلیل بلاتکلیفی را مشخص می‌کند. برای مثال در چند ماه گذشته به شکل میانگین در هر ماه سه هفته قیمت خودرو نزولی بوده و یک هفته قیمت‌ها افزایشی شدند.

قیمت خودروهای داخلی

بازار خودروهای داخلی امروز همانند روز گذشته کاملاً نزولی بود و تمام خودروهای این بازار با کاهش قیمت مواجه شدند.

پژو ۲۰۷i دنده‌ای که فیس‌لیفت پژو 206 محسوب می‌شود؛ امروز با یک میلیون تومان کاهش قیمت با عدد نهایی 624 میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

پژو پارس LX TU۵، سدان قدیمی و محبوب ایران خودرو امروز با چهار میلیون تومان کاهش قیمت، به رقم پایانی 616 میلیون تومان رسید.

شاهین G، لوکس‌ترین سدان سایپا امروز با دو میلیون تومان کاهش قیمت به عدد نهایی 570 میلیون تومان رسید.

قیمت خودرو

قیمت خودروهای مونتاژی

بازار خودروهای مونتاژی امروز، عملکردی مشابه بازار خودروهای داخلی داشت، به نحوی که در هر دو بازار قیمت سه خودرو کاهش یافت.

جک J۴ آپشنال، سدان اقتصادی کرمان موتور با پنج میلیون تومان کاهش قیمت، کمترین نوسان را در بین خودروهای مونتاژی داشت تا با قیمت نهایی 755 میلیون تومان در بازار آزاد حاضر شود.

جک S۵ نیوفیس، محصول قدیمی و محبوب کرمان موتور امروز با 10 میلیون تومان کاهش قیمت به عدد نهایی یک میلیارد و 400 میلیون تومان در بازار خرید و فروش شد.

فونیکس تیگو ۷ پرو، امروز با 20 میلیون تومان کاهش قیمت پرچم‌دار بیشترین کاهش قیمت در بازار خودرو بود تا با قیمت نهایی یک میلیارد و 730 میلیون تومان در بازار معامله شود.

ezgif.com gif maker 3 2 scaled

پیش‌بینی قیمت خودرو در هفته جاری

با توجه به انتشار خبر رفع موانع واردات خودروهای خارجی به کشور و انتشار فیلم واردات چند دستگاه خودروی صفر به کشور می‌توان انتظار داشت که قیمت‌ها به روند نزولی خود در بازار خودرو ادامه دهند.

برای دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر صفحه اخبار خودرو را در تجارت‌نیوز دنبال کنید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر تجارت‌نیوز