موضوعات داغ:
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

اطلاعات جدید درباره اسامی بدهکاران کلان بانک تجارت / از «محمدرضا زنوزی مطلق» تا ایران‌خودرو و شهرداری مشهد

اطلاعات جدید درباره اسامی بدهکاران کلان بانک تجارت / از «محمدرضا زنوزی مطلق» تا ایران‌خودرو و شهرداری مشهد

در گزارش عملکرد منتشره سال 1397 بانک تجارت، نام بدهکاران کلان این بانک اعلام شده که در میان آن‌ها نام جواد توکلی طرقی، مالک مجتمع فولاد و ذوب آهن نطنز، ایران‌خودرو، سایپا و محمدرضا زنوزی مطلق، مالک باشگاه تراکتور تبریز، ماشین‌سازی تبریز و هواپیمایی آتا آمده است. بانک تجارت در تازه‌ترین اطلاعیه خود اقدام به شفاف‌سازی در خصوص شایعه‌های منتشر شده کرد.

بانک تجارت به شایعه مربوط به بدهکار عمده خود پاسخ داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در گزارش عملکرد منتشره سال 1397 بانک تجارت، نام بدهکاران کلان این بانک اعلام شده که در میان آن‌ها نام شخصیت‌های حقیقی مانند جواد توکلی طرقی، مالک مجتمع فولاد و ذوب آهن نطنز، محمدرضا زنوزی مطلق، مالک باشگاه تراکتور تبریز، ماشین‌سازی تبریز و هواپیمایی آتا و همچنین شخصیت‌های حقوقی مانند ایران‌خودرو و سایپا آمده است.

بانک تجارت اقدام به شفاف‌سازی درباره لیست بدهکاران کلان خود کرد.

 

بانک تجارت در تازه‌ترین اطلاعیه خود اقدام به شفاف‌سازی در خصوص شایعه، خبر یا گزارش منتشر شده کرد.

در این اطلاعیه عنوان شده: پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر درج نام آقای زنوزی مطلق به عنوان بدهکار عمده بانک به استحضار می‌رساند طی سال‌های گذشته بدهی ايشان به شرکت‌های زيرمجموعه گروه بانک گردشگری منتقل و تبديل تعهد شده و گروه متعلق به آقای محمدرضا زنوزی مطلق در حال حاضر فاقد بدهی به بانک تجارت است.

این درحالی است که میزان تسهیلات غیرجاری ثبت شده برای این فرد بیش از 580 میلیارد تومان است.

در میان این اسامی بدهی 2.7 هزار میلیارد تومانی شهرداری مشهد، 1.5 هزار میلیارد تومانی جواد توکلی طرقی و 3.6 هزار میلیارد تومانی گروه ایران‌خودرو قابل توجه است.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند