برخورد با واردکنندگان میوه در صورت افزایش قیمت

معاون فرماندار قشم گفت: اگر محصولاتی که در استان کشت و عرضه می‌شود، از خارج استان وارد و با افزایش قیمت نسبت به استان عرضه شود، از ورود آن‌ها به شهرستان جلوگیری می‌کنیم.

برخورد با واردکنندگان میوه در صورت افزایش قیمت

معاون فرماندار قشم گفت: در صورت افزایش قیمت میوه در قشم با واردکنندگان برخورد می‌کنیم.

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از فرمانداری قشم، میرهاشم گفت: اگر محصولاتی که در استان کشت و عرضه می‌شود، از خارج استان وارد و با افزایش قیمت نسبت به استان عرضه شود، از ورود آن‌ها به شهرستان جلوگیری می‌کنیم.

میرهاشم خواستار در ستاد تنظیم بازار شهرستان قشم، از نمایندگان اصناف خواست نسبت به برگزاری جلسات آموزشی قبل از صدور مجوز اقدام کنند. تشدید بازرسی و نظارت‌ها در ماه محرم بر مراکز عرضه مواد پروتئینی و رستوران‌ها یکی دیگر از نکات مورد اشاره معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم بود.

در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان همچنین نتایج پیگیری مصوبات جلسه قبلی مبنی بر نصب برچسب قیمت طبق نرخ‌نامه اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و ارائه فاکتور به مشتریان در میوه فروشی‌ها و استفاده از صندوق الکترونیکی ارائه شد.

همچنین در این جلسه، رییس اداره اصناف منطقه آزاد قشم، استاندارد سازی ترازوهای فروشگاه‌هایی که نیاز به ترازو دارند و بازرسی‌های فشرده به‌ویژه بازدیدهای هر سه روز یک بار در ماه رمضان به عنوان قسمتی از عملکرد این اداره ذکر کرد.

معرفی نماینده دارای شرایط مورد تایید دام‌پزشکی برای عرضه مرغ منجمد در بخش شهاب، بررسی وضعیت کشتارگاه باتوجه به صدور مجوز و روند کند پروژه و اختصاص و واگذاری تسهیلات بررسی نحوه خدمات‌رسانی کپسول گاز خانگی و توزیع آن در سطح شهر و روستاها و استانداردسازی مکان توزیع در محلات از جمله مصوبات جلسه ستاد تنظیم بازار بود.

 

منبع: مهر

این مطلب را به اشتراک بگذارید