در کمیسیون اقتصادی مجلس؛

بررسی جزییات طرح جامع بانکداری اسلامی آغاز شد

بررسی جزییات طرح جامع بانکداری اسلامی آغاز شد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بررسی جزییات طرح جامع بانکداری اسلامی در جلسه فوق‌العاده امروز (شنبه) این کمیسیون آغاز شد.

«فاطمه حسینی» با اعلام این خبر اظهار داشت: جلسه فوق‌العاده کمیسیون اقتصادی مجلس در حالی برگزار می‌شود که نمایندگان دو هفته به تعطیلات رفته‌اند و این جلسات بنا بر ماموریت علی لاریجانی به منظور بررسی وضعیت اقتصادی کشور تشکیل می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی افزود: جمعی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس پیش از این در نامه‌ای به رییس مجلس درخواست کردند که این کمیسیون، یک هفته از دو هفته تعطیلات مجلس را برای رسیدگی به پیش‌نویس طرح جامع بانکداری اختصاص دهد.

حسینی اظهار داشت: از این رو مقرر شد این کمیسیون از ۱۴ تا ۲۰ شهریور برای رسیدگی به پیش‌نویس قانون جامع بانکداری که تجمع چهار لایحه و لایحه بانکی (طرح بانکداری، طرح بانک مرکزی، طرح تاسیس بانک توسعه ایران و لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی) است، جلسه داشته باشد.

وی همچنین گفت: قرار است عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی با حضور در جلسه دوم کمیسیون اقتصادی مجلس که پیش ازظهر امروز برگزار می‌شود گزارشی در مورد سیاست‌های ارزی کشور ارائه کند.

 

منبع:ایرنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند