در آستانه هفته منابع طبیعی صورت می‌گیرد:

«بلوط ایران زمین» پویش جدید بانک ایران زمین

«بلوط ایران زمین» پویش جدید بانک ایران زمین

بانک ایران زمین در راستای مسئولیت اجتماعی شرکتی خود امسال پویشی با نام بلوط ایران زمین را با هدف آگاه‌سازی جامعه نسبت به از بین رفتن درختان بلوط مناطق غرب کشور راه‌اندازی کرده است.

مدیرعامل بانک ایران زمین با اشاره به کمپین محیط زیستی این بانک به نام «بلوط ایران زمین» گفت: هرچه جامعه نسبت به مسائل پیرامون خود آگاه‌تر و حساس‌تر باشد، مسیر پیشرفت و توسعه هموارتر خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، عبدالمجید پورسعید، مدیرعامل بانک ایران زمین با اشاره به اینکه موسسات و سازمان‌های بزرگ امروز باید در صف اول انجام مسئولیت‌های اجتماعی باشند اظهار داشت: مشتر یان امروز از برندها، سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ انتظار دارند علاوه بر ارائه خدمات مناسب نسبت به مسائل پیرامونی حساسیت نشان داده و سعی کنند خدمات و محصولات خود را هم راستا با آنها توسعه دهند.

پورسعید گفت: بانک‌ها جزو موسساتی هستند که به همه مردم از طیف ها و طبقات مختلف خدمت می‌دهند و این امر باعث می‌شود ضمن درک بیشتر مسائل جامعه بتوانند گام‌های موثری در جهت افزایش حساسیت مردم و بهبود آگاهی آنها انجام دهند.

وی افزود: حذف کاغذ از مراودات اداری، گسترش بانکداری دیجیتال و همچنین پیوستن بانک‌ها به کمپین حذف سررسید نشان از گام های موثری دارد که بانک ها در این مسیر برداشته‌اند.

مدیرعامل بانک ایران زمین ضمن معرفی پویش جدید حمایت از «بلوط ایران زمین» که با هدف آگاه سازی جامعه در خصوص از بین رفتن این گونه‌ی زیبای مناطق زاگرس انجام شده، گفت: در روز درخت کاری ما علاوه بر اینکه اقدام به کاشت درخت می‌کنیم، باید نسبت به حفظ میراث فعلی نیز حساس باشیم.

بانک ایران زمین در راستای مسئولیت اجتماعی شرکتی خود امسال پویشی با نام بلوط ایران زمین را با هدف آگاه‌سازی جامعه نسبت به از بین رفتن درختان بلوط مناطق غرب کشور راه‌اندازی کرده است. کاشت نهال در مناطق مختلف کشور توسط کارکنان بانک، هدیه نهال و گلدان به منظور پاسداشت روز درخت کاری در شعب، اجرای مسابقه در فضای مجازی، ساخت پادکست روز درختکاری و ساخت دو ویدئو از اقدامات بانک ایران زمین در هفته منابع طبیعی خواهد بود.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند