بن کتاب نمایشگاه کتاب مجازی به چه گروهی تعلق می‌گیرد؟

بن کتاب نمایشگاه کتاب مجازی به چه گروهی تعلق می‌گیرد؟

امسال بن کتاب تنها به خریداران بخش مجازی نمایشگاه کتاب اختصاص دارد. این یارانه کتاب به دانشجویان، اساتید و طلاب تعلق می‌گیرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ویکم آغاز شده و تا سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و نمایشگاه مجازی در سامانه ketab.ir ادامه دارد.

براساس گزارش دیجیاتو،‌ خانه کتاب و ادبیات ایران در راستای حمایت از فرهنگ کتابخوانی و دسترسی بهتر به کتاب به مناسبت برگزاری نمایشگاه کتاب، اقدام به تخصیص یارانه کتاب کرده است. این یارانه کتاب به دانشجویان، اساتید و طلاب تعلق می‌گیرد.

دانشجویان، اساتید و طلاب می‌توانند به مراجعه به وبسایت خانه کتاب به نشانی ketab.ir اقدام به ثبت نام یارانه (بن) کتاب کنند. البته در این سامانه بر این موضوع تاکید شده که این یارانه صرفا برای خرید در بخش مجازی نمایشگاه کتاب قابل استفاده است.

سقف تخفیف در نمایشگاه مجازی کتاب برای عموم کتاب‌های فارسی ۱۰ درصد و در بعضی بخش‌ها مانند کتب خارجی به ۵۰ درصد هم می‌رسد. همچنین باید بدانید برخی از کتاب‌های جدید غرفه‌ها فرصت رسیدن به سایت مجازی را پیدا نکردند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند