تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

لغو سفرهای رئیس مجلس / بیماری قالیباف چیست؟

لغو سفرهای رئیس مجلس / بیماری قالیباف چیست؟

روابط عمومی مجلس در روزهای اخیر اعلام کرد: «سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به شهرستان لامرد و همچنین سفر به مشهد که قرار بود پنج‌شنبه انجام شود، به دلیل کسالت او لغو شده است.»

به گزارش تجارت‌نیوز، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس که قرار بود به لامرد و مشهد سفر کند، به دلیل کسالت سفر خود را لغو کرد. اما بیماری قالیباف چیست که این سفرها را لغو کرده است؟

ماجرای بیماری قالیباف

روابط عمومی مجلس شورای اسلامی در روزهای اخیر اعلام کرد: «سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به شهرستان لامرد و همچنین سفر به مشهد که قرار بود پنج‌شنبه انجام شود، به دلیل کسالت رئیس مجلس لغو شده است.»

آنطور که روابط عمومی مجلس خبر داده سفر قالیباف به شهرستان لامرد برای حضور در مراسم تکمیل ظرفیت ۳۰۰ هزارتنی کارخانه آلومینیوم جنوب و همچنین سفر به مشهد برای حضور در کنگره شهدای غرب مشهد که قرار بود پنج‌شنبه انجام شود. البته بیماری قالباف این سفرهای را لغو کرد.

بیماری قالیباف چیست؟

پس از اعلام این خبر مشاور ریاست مجلس بیماری قالیباف را آنفولانزا خواند. مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی پس از قرائت پیام قالیباف، بیماری قالیباف را نه ابتلا به کرونا که آنفلوآنزا عنوان کرد که با نظر پزشکان مبنی بر ضرورت استراحت او، برخی از برنامه‌ها از جمله حضور رئیس مجلس در آیین یادواره شهدای غرب مشهد لغو شد.

در حالی بیماری قالیباف و لغو سفرهای او خبرساز شده است که بنابر گزارش روز چهارشنبه ایسنا؛ تست کرونا و اومیکرون قالیباف منفی شده اما با این حال پزشکان توصیه کرده‌اند که فعلا رئیس مجلس استراحت کند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند