مجهز شدن زون‌های پروژه‌‌های مسکن مهر به پایگاه امدادرسانی

علی‌اصغر جاودان‌فر گفت: در راستای خدمتی شایسته به متقاضیان، رایزنی‌های خوبی با مجموعه اورژانس شهر پردیس انجام دادیم و مقرر شد تا در زون‌های افتتاح و دارای جمعیت، فوریت پزشکی مستقر شود.

مجهز شدن زون‌های پروژه‌‌های مسکن مهر به پایگاه امدادرسانی

علی‌اصغر جاودان‌فر در دیدار با مدیریت اورژانس پردیس با اشاره به اینکه لازمه اسکان پایدار در پروژه‌های مسکن، استقرار خدمات درمانی است، تاکید کرد: در شهرهای جدید برای ارتقای کیفیت شهرنشینی، طرح این مباحث از اصول شهرسازی محسوب می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، مدیر اجرایی مسکن مهر شهرستان پردیس،توسعه پایدار را از ارکان شهرهای جدید برشمرد و گفت؛ در توسعه پایدار انسان به عنوان شاخص اصلی تلقی می‌شود و سایر مولفه‌ها در راستای همین موضوع به خدمت گرفته می‌شوند.

مدیر اجرایی مسکن مهر تصریح کرد: اگر بخواهیم توسعه در زمینه‌های اجتماعی،فرهنگی، اقتصادی را در شهرهای جدید بررسی کنیم، نیازمند بازتعریفی از نقش انسان و شهروند هستیم تا با تامین زیرساخت‌ها، شهرهای جدید را به مکانی برای رشد و بروز اندیشه‌های والای انسانی مبدل کنیم.

جاودان‌فر ادامه داد: با توجه به ساخت ۸۲ هزار واحد مسکن مهر در شهر پردیس، تلاش برای برخورداری از خدمات بهداشتی در محلات افتتاح شده، از اهم رویکرد شرکت عمران در مرحله اسکان و بعد از آن خواهد بود.

وی گفت: در راستای خدمتی شایسته به متقاضیان، رایزنی‌های خوبی با مجموعه اورژانس شهر پردیس انجام دادیم و مقرر شد تا در زون‌های افتتاح و دارای جمعیت، فوریت پزشکی مستقر شود.

 

منبع: میزان


این مطلب را به اشتراک بگذارید