تداوم سقوط قیمت سکه در بازار

تداوم سقوط قیمت سکه در بازار

بازار آزاد امروز هم شاهد سقوط قیمت سکه تمام بهار آزادی بود به نحوی که قیمت هر قطعه سکه تمام بهار طرح جدید ۱۴۰ هزار تومان کاهش یافت.

امروز و در بازار آزاد قیمت دلار آمریکا ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان داد و ستد می‌شد که نسبت به روز گذشته ۲۰ تومان افزایش نشان می‌دهد.

به گزارش تجارت‌نیوز،با این حال هر یورو که روز سه‌شنبه ۱۳ هزار و ۹۴۰ تومان فروخته می‌شد، امروز با ۲۴۰ تومان کاهش ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان فروخته می‌شد.

همچنین هر قطعه سکه طلای تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) نیز امروز در بازار ۳ میلیون و ۷۷۶ هزار تومان قیمت‌گذاری شده بود که نسبت به روز گذشته ۱۴۰ هزار تومان اُفت کرده است. همچنین قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز که روز سه‌شنبه ۳ میلیون و ۷۰۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده بود، امروز ۳ میلیون و ۶۰۱ هزار تومان داد و ستد می‌شد.

هر قطعه نیم سکه بهار آزادی نیز امروز کاهشی ۶۵ هزار تومانی نسبت به روز گذشته داشت و یک میلیون و ۹۰۱ هزار تومان فروخته می‌شد.

ربع سکه بهار آزادی نیز در مدت زمان مشابه یک میلیون و ۱۰۱ هزار تومان معامله می‌شد که کاهشی ۵۵ هزار تومانی را نشان می‌دهد.

سکه گرمی نیز امروز از کاهش قیمت در امان نبود و با ۱۱ هزار تومان اُفت نسبت به روز سه‌شنبه ۶۴۱ هزار تومان ارزش‌گذاری شده بود.

مشاهدات بازار نشان می‌دهد که قیمت طلا به ازای هر مثال امروز یک میلیون و ۴۷۲ هزار و ۵۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده بود. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۳۳۹ هزار و ۹۰۰ و هر گرم طلای ۲۴ عیار نیز ۴۵۳ هزار و ۱۰۰ تومان فروخته می‌شد.

امروز انس طلای جهانی نیز با سه سنت افزایش نسبت به روز سه‌شنبه هزار و ۲۱۴ دلار ارزش‌گذاری شده بود.

منبع:ایبنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند