کد خبر: 127217

ترافیک سنگین نوروزی در فرودگاه کیش

مدیرکل فرودگاه کیش با اعلام پذیرش نزدیک به ۲۰۰ هزار مسافر تا تاریخ هشتم فروردین ماه در این فرودگاه، گفت: نسبت به همین زمان در سال گذشته، میزان افزایش مسافر با ۲۴ درصد افزایش و تعداد پرواز با ۱۵ درصد افزایش همراه بوده است. به گزارش  وزارت راه و شهرسازی، عزت‌الله محمدی، مدیرکل فرودگاه کیش،

سرویس گزیده‌ها -

مدیرکل فرودگاه کیش با اعلام پذیرش نزدیک به ۲۰۰ هزار مسافر تا تاریخ هشتم فروردین ماه در این فرودگاه، گفت: نسبت به همین زمان در سال گذشته، میزان افزایش مسافر با ۲۴ درصد افزایش و تعداد پرواز با ۱۵ درصد افزایش همراه بوده است.
به گزارش  وزارت راه و شهرسازی، عزت‌الله محمدی، مدیرکل فرودگاه کیش، گفت: از تاریخ ۲۵ اسفند ۹۵ تا هشتم فروردین ماه، تعداد ۱۹۷هزار و ۵۰۹نفر مسافر توسط ۱۵۳۵ پرواز از طریق فرودگاه بین‌المللی کیش جابجا شده‌اند.
وی با مقایسه آمار فعلی با آمار مربوط به سال گذشته افزود: میزان رشد مسافر در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با ۲۴ درصد افزایش و تعداد پرواز در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته، با ۱۵ درصد رشد همراه بوده است.
محمدی با اعلام اینکه در این مدت ۱۰۷هزار و ۲۸۱ نفر از مسیر هوایی وارد جزیره کیش شده‌اند، گفت: این تعداد مسافر با ۷۶۹ پرواز وارد فرودگاه بین‌المللی کیش شده‌اند.
مدیرکل فرودگاه کیش هم چنین خبرداد در این مدت تعداد ۹۰هزار و ۲۲۸نفر مسافر با ۷۶۶ پرواز از فرودگاه جزیره زیبای کیش به سمت سرزمین اصلی پرواز داشته اند.

گزیده‌های وب

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0)
1331.7
0
مثقال طلا (%0)
616000
0
سکه امامی (%0)
1519500
0
دلار (%0)
4494
0
یورو (%0)
5648
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.