کد خبر: 172266

تشکیل پرونده خسارت برای تمام واحدهای مناطق زلزله‌زده

وزیر راه و شهرسازی از تشکیل پرونده خسارت برای تک‌تک واحدهای مسکونی خسارت‌دیده استان کرمانشاه در زلزله اخیر خبر داد.

سرویس راه و ساختمان -

وزیر راه و شهرسازی از تشکیل پرونده خسارت برای تک‌تک واحدهای مسکونی خسارت‌دیده استان کرمانشاه در زلزله اخیر خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از ایسنا، عباس آخوندی در ادامه سفر یک روزه خود به استان کرمانشاه از روستای زلزله‌زده چالابکر از توابع شهرستان اسلام‌آباد غرب بازدید کرد.

وزیر راه و شهرسازی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران با اشاره به اسکان ۲۵۰ خانوار در این روستا گفت: حدود ۱۰۰ واحد مسکونی روستا در زلزله اخیر دچار آسیب شدند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه بلافاصله بنیاد مسکن استان لرستان که استان معین منطقه است در این‌جا مستقر شدند و کار آواربرداری شروع شده تا اسکانی برای مردم فراهم شود.

آخوندی افزود: بنیاد مسکن واحد به واحد شهرها و روستاها را بررسی کرده و برای هر واحد خسارت دیده استان پرونده‌ای در خصوص میزان خسارت تشکیل می‌شود.

وی تصریح کرد: در این پرونده در خصوص واحدها ارزیابی فنی صورت می‌گیرد. این‌که واحدها چه میزان خسارت‌دیده، نیاز به چه نوع تعمیراتی دارد و چگونه باید این تعمیرات را انجام داد.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.01)
1313.8
0.1
مثقال طلا (%0.5)
654500
3300
سکه امامی (%1.24)
1610000
20000
دلار (%0)
4779
یورو (%0.49)
5876
29
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.