موضوعات داغ:

تعطیلی اصناف تا ۱۵ فروردین ماه

تعطیلی اصناف تا ۱۵ فروردین ماه

به‌گفته نائب‌رئیس اتاق اصناف، طبق دستور رئیس‌جمهور همه اصناف به جز سوپرمارکت‌ها، نانوایی‌ها، قصابی‌ها و میوه‌فروشی‌ها تا پانزدهم فروردین تعطیل می‌شوند.

نایب رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد که طبق دستور رئیس‌جمهور همه اصناف به جز سوپرمارکت‌ها، نانوایی‌ها، قصابی‌ها و میوه‌فروشی‌ها تا پانزدهم فروردین تعطیل می شوند.

به گزارش تجارت‌نیوز، شب گذشته پیش اعلام شد که طبق دستور رییس جمهور به وزیر کشور مقرر شده بازارها و پاساژها و مراکز تجاری تا ۱۵ فروردین تعطیل شوند که در این رابطه محمود هاشمی، نایب رئیس اتاق اصناف ایران، اعلام کرد که از امروز صبح روند تعطیلی اصناف آغاز شده و از فردا هم فعالیت آن‌ها به کلی ممنوع است.

به گفته وی به غیر از چهار صنف سوپرمارکت، نانوایی، قصابی و میوه فروشی که کالاهای ضروری مردم را تامین می‌کنند بقیه باید تعطیل باشند.

نایب رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه اصنافی که در روزهای آینده تعطیل نباشند متخلف قلمداد می‌شوند، تصریح کرد: به نظر می‌رسد شهروندان تاکنون مایحتاج خود را برای دو هفته آینده تامین کردند و اگر بتوانیم سه صنف دیگر به جز نانوایی را هم تعطیل کنیم در کنترل شیوع ویروس کرونا موثرتر خواهد بود.

منبع: ایسنا 

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند