موضوعات داغ:
با وجود پاندمی کرونا؛

برگزارکنندگان اکسپوی دوبی به دنبال تعویق ۱ ساله آن هستند

برگزارکنندگان اکسپوی دوبی به دنبال تعویق ۱ ساله آن هستند

سازمان‌دهندگان اکسپوی ۲۰۲۰ دوبی در جلسه اخیر خود توصیه کردند که برگزاری این نمایشگاه ۱ سال به تعویق بیافتد. این جدیدترین رویداد جهانی است که به دلیل پاندمی ویروس کرونا لغو می‌شود.

به گزارش خبرنگار تجارت‌نیوز به نقل از بلومبرگ، سازمان‌دهندگان اکسپوی ۲۰۲۰ دوبی در جلسه اخیر خود توصیه کردند که برگزاری این نمایشگاه ۱ سال به تعویق بیافتد. این جدیدترین رویداد جهانی است که به دلیل پاندمی ویروس کرونا لغو می‌شود.

اعضای کمیته برگزاری این رویداد، که شامل مقامات دولت محلی و نمایندگانی از کشورهای خارجی است، در کنفرانسی تلفنی توافق کردند که یک تأخیر یک ساله ضروری است و اداره بین‌المللی اکسپوها در پاریس (بی‌آی‌ای) باید این گزینه را بررسی کند.

بی‌آی‌ای هم به برگزارکنندگان این رویداد و کشورهای عضو آن اعلام کرد که آنها می‌توانند تصمیم نهایی را در این مورد اتخاذ کنند.

اکسپو رویدادی است که هر چهار سال یکبار برگزار می‌شود؛ بنابراین برگزاری این دوره آن در امارات متحده عربی، یکی از عوامل پیشرفت و شکوفایی دوبی به حساب می‌آید.

دولت و بخش خصوصی میلیاردها دلار را صرف ساخت هتل‌ها و تشکیلات مربوطه کرده است تا بتواند پذیرای میلیون‌ها بازدیدکننده از سراسر جهان به مرکز توریسم و تجارت خاورمیانه باشد.

 

منبع: مهر

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند